Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Meskanie menstruacie

hlas srdca

coze uz je mi z teba spatne. za to, ze si nezodpovedna, za to ma prist o zivot nevinny cloviecik? prajem ti, aby si pri kazdom sexe myslela na to, ako si zabila bezbranne dietatko...

coze uz

aj mne meska - asi dva tyzdne. vcera som si spravila test - je pozitivny- skoro som zinfarktovala... boli ma v podbrusku, mam citlive prsia, mala som jeden den len tmavsi vytok s trochou krvi-tiez som sa tesila - ze konecne... ale nie... a co teraz... to zufalstvo co mam v sebe je strasne, aj ked som na pevno rozhodnuta, ze si to nenecham... chystam sa k lekarke a uvidime co bude... uz neviem ako by som si ponadavala, ale taky je zivot... volako to prekonat musim.. takze, kto mate obavy, spravte si radsej test, aby nebolo neskoro na pripadne rozhodnutia...

simonka1

Caute ja som mala dostat menzes pred vcerom no s priatelom sme mali pohlavny styk bez ochrany niekolko krat...ani raz sa do mna neurobil.....brucho ma boli uz par dni aj prsia mam citlive a aj mam taky pocit ako pred menstruaciou ale stale nic...poradte pls:(

jedna_z_vas

najlepsia vec aku mozete urobit je co najskor zajst ku gynekologicke na odber krvi...na druhy den uz viete na isto ci ste alebo nie ste tehotna a mate pokoj.

puli

ahojte...mam strasny strach..nemavam pravidelne menstruaciu ale raz mam v strede mesiaca raz na zaciatku raz na konci tak ale tento mesiac som este nedostala a bojim sa aby som nebola v tom..totiz spala som s chalanom ale pred tym ak osme sa sli milovat bol vo mne chvilocku beu kondomu ale ptm si ho uz dal ... mohla som pri tom otehotniet??prosiiim poradte mi...a este ma bolia bradavky to moze od coho?

anka

ahoj babenky!!!
ja mam 22 rokov a menzes tiez nemam napriek tomu, ze mam 171cm a 58kg, co je podla mna uplne nomal, s jedlom tiez nemm problem. PRED 2 ROKMI MI MENZES MESKAVAL NAJSKOR 2 TYZDNE? PAK MESIAC? POTOM 2? POTOM POL ROKA A TERAZ SOM NA TOM TAK ZE NAPOSLEDY SOM MALA PRESNE PRED ROKOM. ROBILI MI AJ SONO BRUSKA CI TAM NiC NENI ALE NENI, A V KRVI TIEZ NIC OKREM TOHO ZE MAM TRVALE ZNIZENU IMUNITU,NEMAM CERV.KRVINKY ALE ANI BIELE!!!!MA DAKTOR TO CO JA??? JIM VSETKO,bravcove, rybu, soju, hydinu, vsetko okrem hoadziny z tej vraciam. ja uz vazne neviem co mam robit, berem tabletky zeleza a nic zatial
poradte pls!!!
papapa anka

eila

ahojte mam problem meska mi mentruacia uz mesiac.Mam citlive bradavky a bolesti v podbrusku vedeli by ste mi poradit .dakujem

sharlote:(

ahoj kiku..toto iste aj ja..uz druhy mesiac som nedostala kramy ale iba hnedkasty vytok..tiez kvapka krvi, uz som sa aj potesila ze mi konecne zacali, ale to bola len jedina kvapka a odvtedy nic..tiez sa riadne bojim:(

DepQa

každá sa bojí a pýta, ale nikto neodpovedá, len prihodí ďalšie obavy a otázky..
ja som to napr.minulý mesiac vôbec nedostala, len nejaký výtok, ale u mňa to je bežné, mám viac mužských hormónov a priateľka ma nemôže oplodniť, čiže neželaného tehotenstva sa báť nemusím :)

miselin

axelonka.....ten kopor som uz skusala ale vobec neppomaha...tak ani som prostredie nemenila neviem z coho to fakt moze byt:(dakde sa pisalo ze pohyb by to mohol urychlit noa el neviem:(