Meskanie menstruacie

zuzinka89

prwu menstuaciu som dostala pred troma rokmi.od vtedy som nemala ani raz pravidelnu.vzdy mi meskali.raz 9mesiacow a teraz mi meskaju 3mesiace.bola som uz aj u gynekologa a prepisal mi lieky na upravenie mestruacie,ale nejak mi nepomohli:( co mam robit?

July

Tiez som sa vela krat pre taku to vec stresovala... ale treba si uvedomit,ze tie 4 dni co ti zvyknu a 7 dni nie je az taky rozdiel. Najcastejsie sa to stava stresom.. a ak tvrdis, ze ziadny nemas tak to nie je pravda. Ved aj pre to meskanie sa stresujes. Hlavne pokoj. Ak nemas bolesti, necitis sa zle tak pockaj este par dni a potom zajdi k lekarovi ak sa neobjavi. Pomoze sa tomu injekciou.

jdajkcaxncash

zuzanka22222222, nestresuj, 1) samozrejme ze nema ako take nieco zistit pri prehliadke 2) neni sa za co hanbit

stansun

to, ze vam meska menstrucia je koli tomu, ze mate ovulacie posunutu. Pretoze lutearnu fazu mate skoro vzdy rovnaku. Bolo by dobre si ju odlsedovat meranim bazalnej teploty. Pokial iba s menstruaciou zacinate tak je to normalne pokial ju mavate nepravidelnu. Z mojho poznatku aj ja som taku mavala alebo som ju ani nemala ale neskor sa sama upravila a aj po vynechani HAK mam taku istu ako pred tym. Samozrejme kazde telo je ine. Janka je mozne, ze si mala ovulaciu inokedy ako si zvyknuta preto ti este menstruacia neprisla. Je najlepsie si merat BT, pokial mas test negativny a necitis sa ako tehu tak to bude tym. V prechode by si este nemala byt.

zuzanka22222222

Mam problem mam nepravidelnu menstruaciu.Dostala som ju prvy krat min.rok no uz odvtedy je nepravidelna.Bola som aj u gynekologa spravil mi sono vysetrenie to bolo OK.Zajtra si mam ist po vysledky krvi.No mam taky problem ze ked boze ja sa za to hroznem hanbim som masturbovala kedysi moze na to gynekolog prist?prosim ja to potrebujem vediet...dakujem a poradte prosim

janka

ahojte...mam taky problem kazdy meiac mam menstruaciu ale nie stale rovnako niekedy 3 dni meska 4 dni a tak... vraj je to v poriadku...viem ze kym nemam 18 moze sa stat ze mi viac dni vynecha...znikym som nic nemala...a toho mesiaca uz tyzden nic mam pocit ze je toho trosku vela vysvetli mi niekto ci je to problem alebo nie....ci je to normalne??

jankaorsuulka

Prosim vas poradte mi!!!Mam 43 rokov, a meska mi mentruacia uz tyzden.Test je negativny a necitim ziadne bolesti, ...Moze to byt prechod?Alebo mimomaternicove?

alica7

Ano, moze .. zalezi na tom, kedy testujes .. cim neskor od teoretickeho pocatia, tym vacsia presnost, pretoze je to zalozene na merani hormonu hcg, ktoreho hladina v pripade tehotenstva casom stupa. Tiez maju testy rozlicnu citlivost .. vacsinou cim lacnejsi, tym menej citlivy .. tie najcitlivejsie zacinaju od 10ug hcg, na tych z drogerie to casto radsej ani nepisu .. moze byt tiez po expiracii ci inak znehodnoteny .. cize ak ide o nieco velmi dolezite (nasadenie liekov, ktore by mohli ublizit babatku), tak radsej treba zajst k lekarovi a spravit vysetrenie z krvi .. alebo aspon zopakovat test este raz. Mozny je tiez falosne pozitivny test, a to po niektorych liekoch