Meskanie menstruacie

Petuska

aj mne meska menzes..je to uz desat dni..tehotna nie som lebo som si robila test a vysiel negativne..co moze byt pricinou meskania?

bojim saa

ahojte...menzes mam 2 roky a vzdy bol pravidelny....maximalne meskanie 4 dni...teraz je to uz cely tyzden a stale nic...mam strasne nervy a neviem co mam robit.je to normalne?strasne sa bojim...tehotna byt nemozem lebo styk som nemala...je mozne ze som tehotna z vyprst..?asi nie ze?ale proste mam ten blby pocit,ved to poznate baby:)asi ma porazi...dajte prosim nejaku radu a pripiste prosim kolko tak meskava vam,lebo mam fakt stresy:(

igua

no, ja som mala rovnaky problem. isla som lekarovi, pichli mi injekciu. stalo ma to okolo 40sk...a trosku mi bolo po tom divne, mala som take "hormonalne stavy" ze mi bolo divne bez dovodu...to som mavala aj ked som brala antinu. neznasam tieto hormonalne sracky. neviem na co to je vlastne dobre, ked ti vyvolaju menstruaciu. ja som hlavne chcela, aby zistili, co mi je, ale toho som sa nedockala. podla lekara som zdrava. len nemavam ovulaciu....ale preco mi nepovedal.

meškanie

Ženský organizmus sa vyvíja do 18-ky. Je dovtedy normálne, že nemáte pravidelný cyklus. Ale môže to znamenať aj nejakú infekciu, alebo nerovnováhu v hormónoch. To zisti gynekológ. Nechápem, prečo nejdete k nemu...hambíte sa....a sexovať sa nebojíte, ani následkov?!?

igua

mam 20, aj mne meska menstruacia, uz som dostala aj injekciu a stale nic. tehotensky test bol negativny. neviem, co mi je. bojim sa. ak nebudem moct mat deti, urcite sa zblaznim. urcite. na testy mozem ist, az ked to dostanem. zijem v neistote. radsej mat dieta teraz ako nikdy.