Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Meskanie menstruacie

denisa242

ahoj nato že ti mešká menzes chod gynekologovi a potom si kúp test ja som teraz bola tak že už mi meškal menzes 3-týždne aj preto lebo som si musela použiť 72-hod antikoncepciu !to mi potvrdil aj gyn!ale ako sa mi ukázal menzes ešte vlastne skoro nič nebolo malz sme sex s priatelom 5-dní za sebou a terar mám menzes uč 10-den ale zajtra navštívím gynekologa !!

kety

Ahojte, prosííím vás... pomôžte mi ako mám oddialiť svoje krámy...mám ich dostať v tedy kedy sa mi to strašne nehodíí a velmi sa bojííím... nechcem brať žiadnu antiku ...nič podobné..prosíím ak o niečom viete ako by som si ich mohla oddialiť napííčte mi pliiis...dakujem pekne...

myslim si

Denisa - ak si nemala pohlavny styk taksa nenmas coho bat, ale ak ti nedojde chod k lekarovi pojde o nejaku hormonalnbu poruchu a urcite to nenechaj tak ..... nic strasne sa nedeje, a ak si ten pohlavny styk mala - tak mozno si tehotna .

denisa242

velmi vas prosim poradte mi.menstruácia mi mešká už 10. deň. pohlavný styk som nemala, iba také maznanie cez oblečenie s priatelom. moze to byt aj preto ze som bola tento mesiac v zahraničí? teda dosť som cestovala aj autobusom aj lietadlom, a mala som toho vela v skole takze prispeli aj stres aj únava.mam obavy ze som tehotná, aj ked myslím ze nemám byt z čoho.prosim poradte.dakujem

weronika

poradte
pochybujem,myslím, že to s tým nemá nič spoločné... ja som brutal alergická, na hocičo a mám ju vždy pravidelne...takže hľadaj problém inde... držím palce... :D

mattoni

Dobry den chcela by som sa opytat ci som tehotna uz 1 tyzden mozno 2 mi meska menstruacia. Stale mam take krce ako keby som ju mala dostat, ale stale nic. Velmi sa obavam toho ci som tehotna alebo nie. prosim poradte mi. Kedy moze zena otehotnet. Moze otehotniet ked spala s chalanom tyzden po menstruacii?

sisaa

Vzdy som mala pravidelne a v lete zrazu si neprisli.Meskali mi takmer 3 tyzden,ci mesiac.Uz som sa vasne bala.A zrazu z nicoho nic prisli.Je pravda,ze som si vravela,ze nemam stres,ale mas stres aj z toho ,ze ti meskaju atd..atd..Ak chces,zajdi na gyndu..ale ja som pockala(vedela som ,ze tehotna urcite nebudem) a je to O.K...

janka

,,,,,AKO ZISTIM, CI SOM TEHOTNA??...BOLA SOM S JEDNYM CHALANOM A MALI SME V NALADE. AVSAK BOLA SOM SI CELKOM NA MILON% ISTA, ZE SME AZ TAK DALEKO NEZASLI...ALE TERAZ KED MI TO MESKA ZACINAM MAT BLBE MYSLIENKY??....SU TO LEN OBAVY,ALEBO??