Meskanie menstruacie

lusisita123

Ahojte..mne uz meskaju kramy 10 dni a neviem co mam robit..a o tyzden ideme s priatelom na dovolenku,test som si uz robila..a nikdy mi este tolko nemeskali..som bezradna, a vino nepomohlo..chcem to cim skor dostat,lebo ma uz asi z toho porazi..vie mi niekto poradit co mam robit?dakujeem

malicqaa

ta ja newiem ako to tu funguje vieš:))a jedla som aj melon nemoze to byt z toho??a preco stvrtok rano???ja si ho spravim.:(ale nechapem tomu:(

tip

Fiha tak ty pises do 4 tem to iste. Ale neva. Podla mna ti moze byt zle zo slnka, ale aj z toho piva a alkoholu od vikendovej akcie. To nevadi, ze ti vcera nebolo nic a dnes znova. Mozno ti zase uskodilo pivo. Ak chces byt na istom, tak si urob test zajtra alebo vo stvrtok rano.

malicqaa

pred dvomi tyzdnami sme mali nechraneny pohl.styk a cakala som kym pride menzes...a uz si mozem spravit test??a ak bude pozitivny mam ist za lekarom??no sobotu sme pili na chate a nedelu som vracala...a vcera mi nebolo nic,normalne som pila pivo... a dnes mi nejak zle je a som akurat vracala...a bola som sa opalovat moze to byt z toho??a meskaju mi kramy..mali prist vcera,,,,moja mam vravi ze som vtom ja si to nemyslim:(ale bojim sa

alzbee

Deborka-na privolanie menzesu si vyskusaj uvarit caj z koprovych semiacok...ten vraj pomaha. No s tym tehotenstvom-ty musis vediet, ci ste pouzili ochranu a ci nezlyhala...bolave prsia mozu skor priznakom, ze menzes coskoro pride.

deborka

Mám veľký problém...mala som sex asi pred 3 týždňami..mešká mi menštruácia už skoro týždeň, a strašne ma bolia prsia...sú to príznaky tehotenstva???...ale ani nevraciam ani nemám závraty ani nič, tak neviem čo sa deje...nemôže mi meškať zo stresu alebo tak podobne??...problém je, že mám 18 a na dieťa nemôžem ani len pomyslieť...poradíte mi čo mám robiť???prosiiim...

wiwina

citam citam a baby tu maju tusim podobne problemy ako ja.. vie aj mne niekto poradit.. uz 4 den mi meskaju ale bolesti mam uz od minuleho tyzdna lenze to co som nemala nikdy teraz mam ze uz 3 den mam taky slaby tmavy az krvavy vytok.. vzdy uz aj myslim, ze dostanem a nikdy nic.. vraj taky vyytok mavaju baby ked su tehotne ... poradte plesase..daka

ariankkka

prosim vas vedeli by ste my poradit meskala my menstruacia 5 dni a strasne ma boli brucho a chrbat mam chut na sladke a nekedy zas vobec nechcem jest. ked si zapalim cigaretu tak my je trosku spatne.....prosim poradte my

misiak124568

mala som vzdy nepravidelny menzes, ale vzdy ked som cela som si hovedela vyvolat ci som sa opila z vina , alebo si robila teple zabaly vzdy to zabralo , ale teraz teraz mam vazne strach , dosltala som aj vyvolavacku , aj som sa z vina opila , aj v teplej vode mocila a aj zabaly si robila a nic !!!!!!!! ja som to nedostala ...prosim ak mate nejaky domacky trik na vyvolanie menstruacie...dajte mi vediet prosiiiim...dakujem....

...fuuuha

ahojte poradite mi prosim niekto ...spravil som sa do kamosky ona nebere ziadne tabletky ani nikdy nebola u ženskej doktorky ale menstruacia jej prisla vlastne na tretí den. znamena to ze nieje tehotnaaa? dakujem