Dobrý gynekológ v Ba - poradíte?

jancaa

Treba to rozhodne oddelovat - sukromie od tej pracovnej sfery. Nemam vobec rada, ked sa to klbi a uz vobec nie v takejto situacii.

Edisia

Je úplne jedno, či mal zlý deň, či ho niekto nahneval v práci, mal nepríjemného pacienta alebo to v osobnom živote nemá ružové, lekár - profesionál svoju náladu rozhodne na pacientov neprenáša. Pokazí mi celý deň a už ma tam viac neuvidí.

sibierina

tak to je samozrejme uplne pochopitelne. nikto ti nekazal tam zostat, ale tak bohvie, ci sa tak realne bavi so vsetkymi pacientkami alebo mal proste len zly den. ktovie.

jancaa

Sibierina presne tak, moj predchadzajuci gynekolog sa ani nesnazil nejak so mnou komunikovat a ked uz nieco povedal, tak bol totalne arogantny. Takze toto za mna vobec nie. Taketo spravanie ja tolerovat nebudem :) Ak to niekomu nevadi, tak prosim.

danena

Hildahil, tak neviem, aké máš ty kritériá, ale mne rozhodne nestačí, keď ma gynekológ vyšetrí, pošle preč a zavolá ďalšiu, proste ako na bežiacom páse. Ja osobne potrebujem aj pokec o tom, čo vidím na obrazovke napríklad. Každému sa ale rozprávať nechce.

jancaa

To je pravda, vacsinou sa doktor ukaze hned, to vidis aj tu profesionalitu aj vsetko po prvom vysetreni. Mne sa stalo (nebolo to v Bratislave), ze som bola u jedneho gynekologa iba raz a viackrat som uz neprisla.

domixie

no tak ja napriklad neuverim, kym neuvidim :D na vlastne oci musim vidiet aky ten doktor je, staci mi 5 minut s nim v jednej miestnosti a viem, ci k nemu budem chodit aj nadalej alebo nie.

hildahil

Áno, takí ľudia proste asi musia byť. :-D Ale tak potom na základe čoho sa rozhodovať ohľadom gynekológa?

danena

Tak podľa mňa sa zakaždým proste nájde niekto, komu bude na tom lekárovi niečo vadiť. Nemôžeš sa rozhodovať či k niekomu ísť len preto, že jeden človek niečo zlé povie.