Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Dobrý gynekológ v Ba - poradíte?

andyska

moncisko, super, že ti vyhovuje, pred časom som si povedala, že by som chlapa nechcela ako gynekológa, ale teraz už hovorím úplne inak. názory sa menia.

moncisko

to je pravda, istotne to maju tazke, ale tak musia to mat nejako vyriesene, aby sa nestalo, ze nejaka bude bez doktora. nedajboze tehulka. ja chodim k panu Millymu, zopar rokov to uz bude a on doteraz zakazdym bral nove pacientky, s tym problem nemal. unho sa mi paci, nemenila by som a pokial bude ordinovat alebo sa neprestahujeme my, tak menit ani nebudem:)

modrizitka

niektori by mozno aj chceli, ale hlavne v tej bratislave je toho logicky proste strasne vela, cize to musia mat dako podelene. v kazdej casti bratislavy aj niekolko gynekologov, to inak vykryt nejde.

moncisko

keby len schopneho, ale velakrat je problem najst vobec niekoho :) kto nema plny stav a je ochotny vziat dalsiu pacientku.

158hucki

myslim si, ze to nerobila dobrovolne, ze toho lekara istu dobu nemala. to si asi nevyberies :) niekedy je ozaj tazke najst niekoho schopneho.

Edisia

Moncisko a čo by si robila, keby si ozaj potrebovala odbornú pomoc? To jedine behať kade tade a vypytovať sa, či ťa náhodou niekto nevezme, ale to je ozaj asi šanca jedna k miliónu.

moncisko

najlepsie ozaj takto, lebo z vlastnej skusenosti mozem povedat, ze je to otrasne fakt takto hladat. mne to raz trvalo dva roky, co som bola bez gynekologa, a to som len trpla, aby sa mi neobjavil ziadny zdravotny problem, lebo potom neviem ako by som si poradila.

modrizitka

ja uz som unho tiez x rokov a vobec nemam ani potrebu nieco menit. :) fakt uz si ani nepamatam, odkedy som unho. asi aj uplne od zaciatku.

terria15

ja chodim na bajkalskej k panovi millymu. neviem, tu nejak nepocitujem, ze by bolo nieco, co by mi vyslovene vadilo. aj co sa tyka pristupu, tak za mna vsetko fajn. a hlavne je u mna teda to, ze sa tam viem teda dostat za par minut od domu, lebo ostatnych doktorov mam strasne daleko a to ja ozaj nemusim :-(