prirodna kozmetika

zuzi74

Unavenu plet by som este pochopila...ked sa dlhodobo dobre nevyspis, vidiet to aj na pleti.
Mna skor zaujala ta pretazena plet. Tam uz by som o tych cinkach uvazovala:)))

Ehmo

To ste sa vsetky dohodli, alebo vsetky citate rovnake letaky, alebo su vsetko nicky jednej osoby ? Rad radom pisete rovnakymi slovami o mdlej a unavenej pleti. To ako ste dokazali unavit pokozku ? Ste zdvihali nou cinky ? Aky je to pocit unavenej pokozky ? -))))

macava

vdaka ENERGYNATURE je moja plet svieza, plna energie a hydratovana, vzdy som si takuto plet priala a teraz ju konecne mam, vies aka to je radost?

jamicka

Energizér je vhodný pre mdlú, unavenú a preťaženú pleť. Super hydratuje a dodáva pleti stratenú energiu, moja pleť konečne nepôsobí unavene, čo mám radosť ani si nevieš predstaviť akú. Môže aj prírodná kozmetika pekne voňať.

Pozri to je tvoj názor. Nie je to bežná kozmetika ani zďaleka. Je to certifikovaná kvalitná kozmetika, ktorá mi prináša výsledky a práve tie výsledky sú pre mňa dôležité. Ako pleť na kozmetiku reaguje.
:)

Defcon

Jamicka, nechcem ti zkazit nadsenie z prirodnej kozmetiky annemarie borlind, ale tato znacka vyraba kozmetiku na prirodnom zaklade a nie prirodnu kozmetiku. Inymi slovami, vo vyrobe pridaju do akehokolvek kremu trosku toho najlacnejsieho rafinovaneho olivoveho oleja a hned je to krem na prirodnom zaklade. Takze kupujes beznu kozmetiku, len predrazenu.

sandri114k

Načo je vhodný energizér?
Ja by som rada vedela, či aj prírodná kozmetika môže pekne voňať, nemám doposiaľ s takýmito vecami skúseností, tak nemám o tom ani tušenia :)

jamicka

Ja som asi pred pol rokom prešla konečne definitívne na prírodnú kozmetiku. Skúšala som predtým kadejakú, ale zakaždým moja pleť nejako strečkovala. Buď zostala úplne suchá. Alebo naopak mastná.
Fľakatá. No bola som z toho mimo.

Teraz používam značku Annemarie Börlind, Aquanature radu a k nej som si teraz naposledy objednala Energizér z pomarančových kvetov a to je pre moju pleť paráda.
Už nemám mdlú a unavenú pleť.

:) :) :)

Angelika3

baby tiež s vami súhlasím, všetky vaše rady sú dobré. Ja si tiež robím domáce masky na vlasy aj na tvár, peelingy a je to milonkrát lepšie ako hocijaký drahý reklamovaný krem z obchodu!
Na internete sa samozrejme dá tiež objednať kvalitná prírodná kozmetika, ale mne kedže sa nechce stále objednávať, obvykle mi vystačí kozmetika značky Alverde, ktorú predávajú v drogérii Dm. Nieje veľmi drahá a o nič horšia než iné značky.