prirodna kozmetika

macava

ano, je to vsetko Annemarie Borlind, ale ja som ti napisala len radu a co konkretne z toho pouzivam, naco by som zbytocne kombinovala viacere znacky, ked pri tejto znacke mam istotu, ze ma ozaj prirodne zlozenie a je kvalitna? :)

macava

poviem ti tak pouzivam uz nieco vyse roka ENERGYNATURE serum na ocne vacky, kremiky a taktiez aj cistiaci gel a nikdy by mi nenapadlo vyberat kozmetiku podla ceny, ale podla vysledkov a kedze tie pri tejto kozmetike vidim, tak neni o com

miosa

Ja tiez, no musim vediet, ze mi dany produkt pomoze. A ked si raz nan zvyknem, tak mi to uz je tak povediac jedno a cenu jednoducho neriesim :)

shimodka

Aj cena je ako tak dolezita. Aj na jej zaklade sa podla mna zeny rozhoduju ci si jz kupit alebo nie. Ale v tomto pripade ta suma mi pride adekvatna, kedze uz tuto kozmetiku aky ten cas pouzivam.

jarica21

To koľko kozmetika stojí to podľa mňa nie je nejaké dôležité. Dôležité je aké výsledky pleti prináša. Ja osobne nemám problém si za kvalitnú a dobrú kozmetiku aj priplatiť, ak viem, že je to ozaj kvalita, ktorá stojí za to :)

simusaaaaas

Ja mozem odporucit dva kremy a to od Alverde, jeden je na citlivu plet s jojobovym olejom( uplna pecka) a druhy na suchu plet s avokadom, ten je super na premastenie pleti a na kruhy pod oči...je to lacnejsia kozmetika, ale urcite kvalitna, pre mna je zaklad, ze nieje testovana na zvieratach

marioneta

/IvanaIva/ krem nestaci, ja pouzivam kozmetiku ANNEMARIE BORLIND a pouzivam vsetko co sa da jednej rady a jednej znacky, je to dobre pretoze ta plet si aspon zvykla na kvalitne zlozenie, ktore jej prospieva

hela212

Kubotka tiez ma to prekvapovalo na zaciatku.
Dnes uz nie, dnes sa z toho nesmierne tesim, ze uz su taketo moznosti, ze sme zase o krok k prirode blizsie.
Ja som rada, ze svojej pleti uz davam vsetko co potrebuje.