prirodna kozmetika

Bubliii

Ivana mozno ta sklamem ale skutocne prirodna kozmetika sa v drogeriach nepredava.. nemyslim to v zlom, tiez som dlhe roky aj tu na fore vychvalovala Alverde (spominane v tom linku), ale naozaj existuje aj kozmetika omnoho prirodnejsia.. momentalne od Alverde pouzivam uz len dva vyrobky a aj to postupne nahradzam. Do klasickej drogerie uz ani nechodim, nemam preco.
Mozno ma tu viaceri ukamenuju, ale ja certifikaty nepozeram - kozmetiku kupujem od rodiny a priatelov, ktori ju vyrabaju doma a viem, co do nej ide.. takisto sledujem trhy a podobne podujatia, kde niekedy objavim mensich lokalnych vyrobcov, porozpravam sa s nimi, vezmem vizitku a nejake vzorky a skusam.. ak mi vyrobky sadnu, dalej ich vyuzivam.. takychto podporim 100x radsej ako vyrobky, co predavaju v drogerii. Takisto si nic neobjednavam cez net, pretoze ja proste musim vidiet ako vyrobok vyzera, vonia, ci mi sadne konzistencia.. nic, co si vopred neodskusam, nekupujem. Penazi som uz vyhodila takto dost. Teraz zurocujem ziskane skusenosti :)

ellinka

ahojte, nedávno som u seba písala o RaE, a kontkrétne som skúšala prírodné deodoranty, naozaj tam nie je chémia. Pokiaľ viem, majú toho viac, nejaké krémy.. akurtá sa chystám na AnneMarie Borlind a potom ešte jednu úplnú novinku na SK, a to je MarinMiracle, táto má dokonca naozaj i certifikáty na jednotlivé produkty od 70% do 100% prírodné. Ale to ešte len ma čaká a aj ich web sa len pripravuje. O Rae si pozri niečo tu www.elimakeupartistblog.com

Ehmo

Meggi, keby si citala zlozenie a venovala sa tomu co si davas na tvár, tak by si nikdy nenapisala do vlakna, kde autorka ziada prirodnu kozmetiku, ze jej doporucujes annemarieborlind. Annemarie totiz na svojich oficialnych strankach pise o svojich produktoch, ze su vyrobene na prirodnom zaklade. A nie, ze je to prirodna kozmetika. Prirodnu kozmetiku z nej nasilu robia predajcovia , ktori vyuzivaju medzery v slovenskej ochrane spotrebitela.....
Samozrejme, vy, pekne spotrebitelky, potom radsej do zblbnutia opakujete ,ze pouzivate prirodnu kozmetiku annemarieborlind, lebo je to coolovejsie....

jamicka

Meggi môžem sa tebou súhlasiť, ja mám tiež dobré skúsenosti s Annemarie Börlind, tie ceny, ako si aj ty písala by nemali byť pre nás najdôležitejšie.
Pre nás by malo byť v prvom rade dôležité to aké výsledky pri používaní spozorujeme.

meggi36

Prekena podľa mňa o tom, či je kozmetika drahá alebo lacná, to v dnešnej dobe, v dnešnom svete už absolútne o ničom nehovorí.
Preto je fajn venovať pozornosť zloženiu, certifikátom a výsledkom, ktoré kozmetika prináša, ja som tomu venovala nejaký ten čas a mňa to priviedlo k www.annemarieborlind.sk konkrétne túto radu používam a už nemám problém ani s hydratáciou, suché fľaky sú minulosťou :)

vestica lubomira

Ahoj. Prírodná kozmetická rada LUMINESCE - tvorba nových buniek je prirodzenou súčasťou nášho života. No ako rastieme a starneme, spomaľuje sa tvorba nových buniek. Práve v tom nám pomáha táto sada obnoviť procesy, ktoré naše telo starnutím nedokáže úplne regenerovať. Skladá sa z viacerých produktov. Tu je link. Tam si môžeš priamo v obchode pozrieť všetky produkty. www.liecive.jeunesseglobal.com.
V prípade záujmu ma kontaktuj na môj mail a ja by som Ti vedela pomôcť s 25 % zľavou. Mail : vesticalubomira@gmail.com

prekena

Ja si kupujem Slovenskú značku Soaphoria, je BIO a veľmi mi ich kozmetika sadla. Kúpiť sa dá na notino a nie je vobec drahá

neya

KRALOVNA UZ SI NEJAKE ZNACKY SKUSALA? MNE SA TA KOZMETIKA ANNEMARIE BORLIND PACI JA SOM NAJSKOR POZERALA TIE VZORKY AJ SOM SI OBJEDNALA DONEDAVNA SOM ESTE TESTOVALA CO TO POVIE A TERAZ SA CHYSTAM SI OBJEDNAT CO SA MI POZDAVA :)