prirodna kozmetika

simonalenicka

ahojte babenky tiez som presla na prirodnu kozmetiku a kym som nasla znacku ktora mi uplne vyhovuje trvalo dlho, lebo nie kazda znacka sadne kazdemu, ale ja som konecne nasla moju top znacku je to HappySkin, je to madarska znacka nasla som to iba nahodou na nete preskumala som ich stranku a velmi ma oslovila tato znacka tym ze majitelka mala rozne kozne ochorenia a hladala riesenie a liecbu aby sa z toho dostala a nakoniec s ajej to tak zapacilo a boli ucinne produkty ze sa ich rozhodla predavat tak som si povdalaze ked to jej pomohlo skusim aj ja, u nich znacka ziskala rozne velke ocenenia napr najlepsia prirodna kozmetika roka, aj zvlast ich produkty ziskali nejake ocenenia , dlho som trpela ekzemom no telove mlieko od nich mi velmi pomohlo uz sa mi to objavi len sem tam a nie v takej miere jak predtym to bolo hrozne potom som vyskusala aj rozne kremy a vodicky na tvar a maju naozaj uzasne veci jedine co mi chyba ze nemaju kamenny obchod iba eshop , vrelo odporucam tuto znacku

siruma

zuzi, takto som sa nad tým nezamýšľala, to je pre dobrá rada :) Rozumiem, čiže aj preto je lepšie, ak je prírodná.
Macava aké výsledky si po používaní začala badať? Ako sa u teba prejavili tie výsledky?
Alliss ja som tomuto nevenovala ešte pred nejakým časom vôbec pozornosť, ale asi som nerobila najlepšie.

Alliss

Absolutne suhlasim so Zuzi. Cokolvek co si kupujem do vlastnej kozmetiky, mozem ochutnat :) Vselico sa da vymysliet a zit bez chemie. Kolko si jej priemerna zena dava na seba, hrozne...Najnovsie som zacala pouzivat orechovy olej a neviem si ho vynachvalit. Pouzivam ho ako denny krem (v lete nie), netreba mat ani navlhcenu kozu, lebo je suchy a krasne sa vsaje do pokozky. Vysledky su vidno po par dnoch. Toto je cista priroda :)

macava

siruma neviem ci zrovna skor je to spravne slovo, ale poviem ti, ze u mna som zacala badat vysledky az ked som zacala pouzivat ENERGYNATURE od Annemarie Borlind, pleti je to prirodne zlozenie blizke narozdiel od chemie :)

zuzi74

siruma, v skratke...na plet by si si nemala nic davat, co nemozes dat bezne do ust (cize zjest). Tu kozmetiku, ktoru bezne dostanes kupit v obchodoch ma dlhu zaruku a tym padom je aj dost prechemizovana a chemia predsa pleti nemoze nikdy pomoct. Casom plet z nej zostane citliva, velmi vysusena a zacne sa este viac mastit.

siruma

myslíš, že skôr môže mať vplyv na akné, vrásky a takéto problémy prírodná kozmetika? Skôr môže priniesť nejaké tie výsledky?

meggi36

Nič na tom nie je komplikované. Prírodné zloženie pleti neškodí, nebude ju zaťažovať, čo je pre pleť veľmi dobré. Na pleti sa to hneď ukáže, keď začneš používať kozmetiku s prírodným zložením.

siruma

prečo je v dnešnej dobe tak dôležité aby mala kozmetika čisto prírodné zloženie? Ja nejako prestávam týmto veciam rozumieť :O

deniscico

Čaute ja pracujem s kozmetikou ktorá je zaručene bez parabenov a bez sulfatov, a výsledky s nou su neuveriteľné :) ak by niekto rád vedel viac napíšte mi správu na Denis.cico@gmail.com a vysvetlím viac...
kto ju vyskúšal uz inú nechce :D