prirodna kozmetika

macava

jeden krem je velmi malo na to aby to plet pocitila najma to nepociti ak ostatnu kozmetiku budes pouzivat plnu chemie ;) ked uz nieco prirodne tak vsetko aj krem aj cisticu kzometiku a aj dekorativnu ;)

IvanaIva

Denanusa
- ty vieš zrejme o prírodnej kozmetike toho oveľa viac ako ja..vieš mi pomôcť ako to ozaj je?..je potrebné používať viac vecí z prírodnej kozmetiky alebo by mi mohol stačiť jeden krémik?..

kubotka

Ako neda sa nejako spochybnit, ze cisto prirodne zlozenie je najlepsie pre nase telo vseobecne, kedze je vsade navokol tolko chemie. Mna ale na druhej strane zakazdym fascinovalo to, ako taketo prirodne produkty tak dlho vydrzia pouzitelne bez chemickych konzervantov.

denanusa

Boltinka lepšie urobíš pleti, keď jej dáš niečo aspoň sa skôr zotaví akoby si ju len tak mala nechať. Čistiť tú pleť je potrebné, tomu sa vyhnúť nedá. Skús si pozrieť ANNEMARIE BÖRLIND, takáto čisto prírodná kozmetika nemôže uškodiť.

IvanaIva

Jarmilkaa
- ja som myslela, že kvalitnou prírodnou kozmetikou je toho oveľa viac..že to nie je len o nejakom jednom kréme alebo tak..no asi som sa dosť zmýlila..

Jarmilkaa

Ahojte, vyskusajte prirodnu seriu kremov sibircanka. Cenovo nie velmi lacne, ale kremy vyborne. Mne velmi sadol krem mumio a pantovy:-) Pekny den!

peterkova_klar

Marioneta jasné, že je super sa o tom poradiť s niekým, kto sa tomu rozumie. Kto vie o čom a má skúsenosti. Boltinka, to že necháš pleť len tak, to si tým nič nepomôžeš to si môžeš byť istá. Tej pleti to neprospeje, dal jej čo potrebuje

boltinka

a kolko to tak moze trvat? nie, ze by sa mi nejak nechelo, cakat ale no. a este ma napada, ci je mozne si dat aj prestavku, vies proste chvilu nechat plet absolutne bez nicoho. to by jej podla mna tiez prospelo

denanusa

Boltinka už po prvom týždni používania ANNEMARIE BÖRLIND som badala zmeny. Ale to všetko bol ešte len začiatok, musíš dať pleti čas.
:)