prirodna kozmetika

WEWERKA565

ja rada pouzivam Nuxe, kupujem ho najcastejsie, ale casto chcem aj skusit nieco nove a tu si potom vyberat, podla toho co potrebujem :-) notino. sk/bio-kozmetika-a-prirodna-kozmetika/

meggi36

Ale ide ti to ťažšie? Čo tým myslíš?
Veď na tom nie je nič komplikované, len nájsť značku, ktorá ti bude sedieť.

kralovna_12

Ja sa od nového roka tak nejak snažím prejsť na prírodnú kozmetiku ae ide mi to ťažšie.Kde nakupujete napríklad?

macava

mozno ty nie, ale ja som mala problemy a som rada, ze som sa ich zbavila, ze uz sa nemusim vobec trapit tym, z coho to mam a preco a podobne otazky, ktore ma trapili v tej dobe ;)
jamicka tak ako si napisala, preto som rada, ze uz teraz som prisla na to, ze Annemarie Borlind mi prospieva a mam jasno v tom, co budem pouzivat aj s pribudajucim vekom :D ako si to ty napisala :D

jamicka

Pri pleti neplatí, že menej je viac. Pleť potrebuje kompletnú starostlivosť aby vydržala dlho pekná a pružná aj s pribúdajúcim vekom, čomu sa nevyhneme ani jedna.

hela212

Patta keby si pouzivala kvalitnu prirodnu kozmetiku, tak toto nenapises.
Pretoze by si videla, ze to prirodne zlozenie dokaze ozaj divy, dokaze pleti velmi pomoct.
Prirodu mnohokrat velmi podcenujeme a pritom ma velku silu.

meggi36

Podľa mňa to, že niekto chce používať prírodnú kozmetiku nie je o trendoch, je to skôr o tom aby sme vyhoveli pleti, aby sme jej nespôsobovali nejaké zbytočné problémy, ktoré sa na nej môžu vplyvom chémie objaviť. Áno niekedy je menej viac, ale o pleť sa treba starať a dať jej, čo jej treba aby bola stále pružná a pod.

Human

Pata, ak ty sledujes trendy, je to impozantne ale nie kazdy je ovca a da sa zlakat na vsetko co ma nalepku bio raw eko bla bla bla :) Neviem co je trendy na prirodnej kozmetike, ale v pohode. Ja ju pouzivam, resp.si ju vyrabam od roku 2001, vtedy sa na SR nedali zohnat take veci ako dnes, ale zo zahranicia sa dalo. To, ze pre niekoho je cerstve jablko odtrhnute zo stromu trend, to uz je jeho vec. Ale trosku zamyslenia sa nad uplne banalnymi vecami nezaskodi....kto sleduje trendy, kupi si bars aku bucoru na ksicht, lebo to ma nalepku a certifikat. Pricom vobec nejde o prirodnu kozmetiku. Ale ved nech. Nech si kazdy zije trendovo, ked je tak happy. Ale dajte si tu namahu a zistujte co je za certifikatmi a jednotlivymi zlozkami, ktore su "len pochadzajuce z prirody", nie prirodne.

Ehmo

Macava, spravne si napisala, ze si mala opqkovane problemy s pletou. Ja pouzivam len zakladnu hygieny a stale len shitove znacky ako nivea a podobne a predstav si, ze som nikdy nemal ziadny problem s pletou. Okrem beznych ako akne v puberte , spalena plet na dovolenke a podobne.
Co sa tyka pleti, tak plati, ze menej je viac. Nechajte plet oddychnut, volne dychat a ona sa napravi aj sama.