prirodna kozmetika

Patta

sorry ludia, viem ze je tu asi samy vegan a podobne, ale tie prirodne somariny su pre pokozku vo velkej miere zbytocne... jednoducho niekedy su potrebne aj ine ako 100% bio latky. Ale vase nazory vam neberiem, kludne si chodte dalej tento novy marketingovy trend :) povedala som len svoj nazor :)

macava

ehmo, ty pouzivas takuto znacku a ides nieco pisat :) pouzivaj si co len chces, je to tvoja vec, tak ako ja si stojim za tym, ze Annemarie Borlind mi prospieva, predtym co som pouzivala znacky, ktore su bezne v obchodoch dostupne a zakazdym sa objavil nejaky problem na tvari, ktory som musela riesit a som rada, ze dnes je tomu koniec ;)

Marcina

Len pre info, nivea je testovana na zvieratach. Obsahuje konzervanty, synteticke zlozky a parfem. Okolo prirody ani len nesla a vobec nie je taka uzasne setrna k pleti len preto, ze ju ovecky kupuju uz od cias, co boli v otcovych mieskoch. To, ze si otravujete telo kazdym pouzitim, je uz vasa vec. Ale tie zvierata, ktorym jednotlive zlozky nivey alebo inych kremov a sprchcov leju do oci, je myslim nepripustne. Take bambucke maslo je prirodny produkt a nikdy nebolo potrebne nim mazat pavianom zadok. Alebo kakaove maslo dokaze s pletou zazraky. Vyber je na kazdom z nas

Ehmo

Angelika, pred nalepkou a oznacenim prirodna kozmetika by som sa mal na pozore. Mozno tie nechemicke zlozenia su pre plet v konecnom dosledku vacsie zlo ako rokmi overene chemikalie. Skor by som sa vyvaroval pred novymi a luxusnymi znackami, ktore sa snazia prerazit na trh. Osobne preferujem niveu a absolutne nehladim na zlozenie. Nivea bola na trhu skor ako som ja opustil otcov miesok a myslim, ze tu bude dlho po tom, co budem prdiet do hliny.
A myslim, ze moja plet mi je vdacna, ze ju nechavam na divoko a . Niekedy je menej viac.

Angelika3

Ani neuznávam mať doma priveľa kozmetických zbytočností. Niekto má šťastie ako ty, že nemá celý čas problémy s pleťou.
Ja som určite za prírodnú kozmetiku, tiež už nemám problémy, ale mávala som, najmä ako pubertiačka.
Ten spomínaný energizér som vyskúšala, keď sme boli na dovolenke a nechcela som sa tam zaťažovať nejakými prírodnými maskami a chcela som niečo na hydratáciu. Musím uznať, že svoj účel splnil.

Ehmo

Angelika, nepatlem si na ksicht nic. Pouzivam len zakladnu hygienu, na vlasy len beznu niveu sampon, dokonca sa vobec necesem. V 48 rokoch mam huste a silne vlasy, ktore mi kadernicka zakazdym zavidi.
Na plet pouzivam len bezne veci ,vacsinou pouzivam 2v1 od nivey, aleebo inej slusnej znacky.
A nemam ziadne problemy.

Angelika3

Ehmo však čo si nevyskúšaš Energynature na svojom ksichte a nereferuješ účinky? :-D Nemusí byť všetko len blbá reklama.
Ale uznávam, že porovnateľný účinok ako energynature má obyčajná lyžica medu zmiešaná s lyžicou tvarohu a trochou uhorkovej šťavy. Návod na použitie- napatlať na tvár a nechať pôsobiť asi 15 min. Odporúčam používať suroviny zo slovenska, aby sme nerobili zbytočnú reklamu zahraničiu.

jamicka

Zuzi preťažená to je také moje slovíčko, ja ju tak vnímam, keď je namáhaná ako teraz napríklad v zime alebo zase v lete, keď som moc na slnku, že je toho aj na ňu veľa :)

neya

MACAVA TO BY SOM UZ AJ JA CHCELA MAT ABY MI PLET NEROBILA STAROSTI ALE PRAVE NAOPAK :) ABY SOM MALA RADOST A HLAVNE ABY SOM SA NEMUSELA UZ ANI MALOVAT ABY SOM MALA CISTU PLET TO BY BOLO NAJVIAC

Ehmo

Nas public evidentne zerie propagacne letaky aj s navijakmi. V cudzine cosi spatlaju, daju to prelozit do translatoru a picovina jak mraky je kladne prijata nasim osadenstvom,....-))))