prirodna kozmetika

boltinka

Ahojte. pouzuvate niekto kozmetiku AMB? Pocula som o nej vela a chcela by som ju vyskusat. Zatial nejake problemy nemam s pletou, no podla mna nie je na skodu podporit ju.

denanusa

Je to potrebné. Pretože ak by si používala napríklad krém prírodný, čistiace mlieko a podobne, že prírodné a potom by si si dala make up, ktorý je plný nejakých látok, ktoré sú chemické a neprospievajú pleti, tak by si jej len zbytočne ubližovala ešte viac.

jarica21

Používate aj dekoratívnu kozmetiku prírodnú? Je potrebné aby aj tá bola prírodná, ak nechcem pleti škodiť? S týmito prírodnými záležitosťami nemám moc skúsenosti. Avšak keďže mi kozmetika, ktorú používam neprospieva, tak začínam aj nad týmto premýšľať.

denanusa

Napríklad certifikát EcoControl, Vegan a podobne. Tých certifikátov je viacero, ale myslím, že toto sú také najdôležitejšie. Ide v podstate o to pri certifikáte Vegan, že neobsahuje kozmetika nejaké zložky z mŕtvych zvierat alebo niečo podobné a že nie je testovaná na zvieratách. Certifikát EcoControl kontroluje prísne kritéria ohľadne samotného zloženia kozmetiky ;)

zuzanka98

mohli by ste mi napisat, ze ake certifikaty by teda mala mat prirodna kozmetika, co by mala splnat? Citam prvykrat o niecom takom, ze toto je dolezite, preto by som rada sa o tom nieco viac dozvedela.

denanusa

Sunka myslím, že si veľmi dobre podotkla v úvodnom príspevku to s tým certifikátom. Prírodná kozmetika by mala spĺňať isté podmienky a tým pádom by mala mať aj certifikáty. Pred dvomi rokmi som musela začať riešiť problém s názvom suchá pleť, dovtedy som absolútne netušila, že nie je kozmetika ako kozmetika. Dnes už viem, že je veľmi podstatné pri výbere pozerať na certifikáty a na zloženie. To je alfou a omegou. Teraz používam radu LL REGENERATION od ANNEMARIE BÖRLIND a suchá pleť je minulosťou.

alizzz

pekny den chcela by som sa s vami podelit o moje skusenosti s prirodnou kozmetikou pouzivam kozmetiku happyskin velmi som spokojna a viem ze je to naozaj kvalitka lebo je to madarska kozmetika a tam vyhralo ich vela produktov cenu najlepsi produkt roka :) vrelo odporucam dokonca maju perfektne vecicky na kozne problemy od akne po ekzem ktore naozaj pomahaju