prirodna kozmetika

marioneta

/peterkova_klar/ inak toto je tiez dobry napad, takto sa poradit s odbornickou, ked su problemy s pletou :) ja som seba pomerne dost sledovala, cize som videla ake mam problemy a potom podla toho som si kozmetiku vyberala :)

peterkova_klar

Benulla myslím si osobne, že áno. Taktiež som sa o tomto rozprávala s mojou kozmetičkou. Lebo mám neterku, ktorá má mastnú a problematickú pleť. Chodila vraj aj na nejaké čistenia, ale vôbec jej to nepomáhalo, tak som sa pýtala mojej kozmetičky a tá mi povedala, že bolo by vhodné, keby začala používať prírodnú kozmetiku aby si nedávala na tvár akýkoľvek krém

marioneta

/xiria/ ano da sa kupit aj na odlicovanie, cistiaca kozmetika, ale potrebne je vybrat vhodnu radu pre tvoju plet, mas citlivu plet? ked pises, ze je jemna? ale mozem ti povedat z vlastnej skusenosti, ze nestaci pouzivat len cistiaci gel alebo nieco tomu podobne prirodne ;) ak chces vidiet zmeny je potrebne aby si pleti dala celu starostlivost prirodnu :)

denanusa

Boltinka ja používam Annemarie Börlind.
Predtým ako som aj ja túto značku vyskúšala som o nej veľa počula a nedalo mi to. Musela som ju vyskúšať a mám radosť veľkú z nej. Konkrétne používam radu LL Regeneration a teraz nedávno som začala používať aj Revitalizér z damašských ruží.
Klacianka pozri si Assay, funguje ako eshop. Ja si prostredníctvom tejto stránky objednávam, čo potrebujem.

:) :)

Benulla

Moja dcérka má 16 a zatiaľ sme teda používali na tvár len niveu a obyčajné mydlo. Myslíte si, že by bolo fajn, jej kúpiť už poriadnu kozmetiku? Má na to vek?

xiria

neviete mi nahodou poradit, ci kupim aj cistiace mlieko na jemnu plet u nej? ja som pouzivala beznu znacku, no po case som zistila, ze sa mi po nom akurat tak plet zhorsila