Tunel do ucha

vikulka1999

sewa chcem si dat dvoj milimetrovi tunel do ucha ale nejde mi to porat te mi ako si ha tam mam dat použila som aj rostahobak

giveMeUriPod

reagujem na otazku ohladom hmoty, z kt sa vyrabaju slimaky :)) vola sa to fimo, nech sa pači: www.studioarts.co.uk , ale to je len jedna z alternativ, vyraba sa to aj z inych materialov :) btw sme odlišni, každe ucho na to zareaguje inak, niekto si može rozťahovať mesiac 2 mm a krvaca, hnisa mu to (znamy) a niekto si v priebehu dvoch tyždňov spravi 8 mm (znamy)..tak je to aj so zrastenim :) niekto ma pružnejšiu kožu, niekto menej..ale kym neskusiš, nezistiš :)
toť vše od holky bez tunelov xDDDD ale raz pride čas, keď maminku spracujem a budem mať riadne riadnych 8 mm v obidvoch ušiach x))

TvojaManka

Seruste , precital som si vsetko co ste tu popisali....musim sa k tomu jednoducho vyjadrit lebo mi to neda...., ti typci co tu pisu pitcoviny ze to je otras a ze to nosia domorodci a neviem co prosim Vas nechajte si to pre seba... nas nezaujima vas nazor, je tu jednoducho vytvorena tema o tom ze si chce dat spravit tunel a ako na to a ci to neboli... ok ? Zacnem dalsim bodom cital som tu dalsie veci ze za pol dna roztiahol na 1 cm so stetcom alebo perom :D tak sa potom necudujde ze mate opuchnute, hnisajuce a krvacajuce uska....vela ludi tu pise o tom.. je len jedna rada na to aby vam to nehnisalo, nekrvacalo a tak . Jednoducho navod : dojdes do pierc. studia on ti da nazaciatok taku klasicku nausnicku budes si to cca 2 tyzdne cistit 2x za den niecim cim to vydezifinkujes, s tou klasickou nausnickou (diera v uchu je cca 1,6 mm) ... mal by snou kazdi vydrzat cca 1 - 2 mesiace aby si to ucho zvyklo.... potom kupit ten najmensi expander slimaka ten je najkrajsi roztiahnes to cca do 3,2 mm a mat ho na uchu tak 5 dni potom zas roziahnut na vacsi a zas 5 dni nech si to ucho zvyka...a tak sa to opakuje ... takze na zaver TREBA BYT TRPEZLIVY a nebudes mat take problemy ako hnis,krv,a opuch... takze borci co si tam daju za den 1cm alebo 5mm necudujte sa ked budete tyzden trpet bolestou....tot vsio...

TvojaManka

Seruste , precital som si vsetko co ste tu popisali....musim sa k tomu jednoducho vyjadrit lebo mi to neda...., ti typci co tu pisu pitcoviny ze to je otras a ze to nosia domorodci a neviem co prosim Vas nechajte si to pre seba... nas nezaujima vas nazor, je tu jednoducho vytvorena tema o tom ze si chce dat spravit tunel a ako na to a ci to neboli... ok ? Zacnem dalsim bodom cital som tu dalsie veci ze za pol dna roztiahol na 1 cm so stetcom alebo perom :D tak sa potom necudujde ze mate opuchnute, hnisajuce a krvacajuce uska....vela ludi tu pise o tom.. je len jedna rada na to aby vam to nehnisalo, nekrvacalo a tak . Jednoducho navod : dojdes do pierc. studia on ti da nazaciatok taku klasicku nausnicku budes si to cca 2 tyzdne cistit 2x za den niecim cim to vydezifinkujes, s tou klasickou nausnickou (diera v uchu je cca 1,6 mm) ... mal by snou kazdi vydrzat cca 1 - 2 mesiace aby si to ucho zvyklo.... potom kupit ten najmensi expander slimaka ten je najkrajsi roztiahnes to cca do 3,2 mm a mat ho na uchu tak 5 dni potom zas roziahnut na vacsi a zas 5 dni nech si to ucho zvyka...a tak sa to opakuje ... takze na zaver TREBA BYT TRPEZLIVY a nebudes mat take problemy ako hnis,krv,a opuch... takze borci co si tam daju za den 1cm alebo 5mm necudujte sa ked budete tyzden trpet bolestou....tot vsio...

Heinekenová

Ja ososbne som tiež dlho zvažovala či ísť do expandovania alebo nie...Nakoniec som si zakúpila expander 4mm a do ucha mi akoby sám vkĺzol v priebehu dňa :D A to som ani nesílila...Ale je skvelé,keď použiješ nejaké mazadielko,ja som použila Johnson´s Baby oil a expander mám z akrylu...Nezapaluje sa to ani nič a to mám veľmi citlivé uši :) (Bolí to,ale za ten výsledok stojí trpieť! :) )

Hybrid_pack

Ja mam v obidvoch usiach 14 mm tunely, roztahuje sa to roztahovakom alebo inak nazyvanym expanderom,roztahovanie je bolestive a nieje to zalezitost par dni,ale stoji to urcite za to ale pozor ucho sa zrastie priblizne do 8 mm,inak musi byt ucho zasivane ak sa rozhodnete ze tunel uz nechcete a ten zapach , mal som ho aj ja aj priatelka , mne to zmizlo za dva mesiace a nevenoval som tomu velku pozornost :D tot vse... expand your mind

lolly

chcem sa spytat ze smrdia mi dierky z tunelov...ci sa to da nejako odstranit alebo si to mam pravidelne cistit..cize kazdy den

lolaaj

:D:D:D ja som pocula od kamosov ze to zalrzi na druhu slimaka ktory ma aky hruby zaciatok,..ale trochu to boli to je jasne...:D

Najčítanejšie články