Tunel do ucha

ADU

Ahojte, ja som si roztiahla dierku za tizden na 3, mozno 4 mm..ani nevjem jaka je to velkosť, ten tizden a potom vlastne este tizden ma ucho dost bolelo ale teras je to uplna pohoda no na vecsiu velkost nechcem isť, paci sa mi ked ludia nosia roztahovaky, aj ja ho nosim, zatial nemam tunel ale v najbližsiej dobe sa to budem snazit napraviť.Vela ludi tu pisalo že kazdy ma inu kozu a inak pocituju bolest, suhlasím.A ten co chce radu jak na to?...nevjem mne na to trebalo dost odvahy som sa nechcela vzdať normalnych nausnic:)..no raz som si kupila na Pohode roztahovak, tak co bude len tak ležať na stole?A tak, držim palce aj ostatnym,ktory chcu byt zaujimavy , ale vdaka tomu ze tunel ma uz kazdy druhy, nieje zaujimavy nikto.Cawte xD

Klingacik

Seruste potreboval by som poradit teraz mam v uchu 5 mm roztahoval ale ucho mam stale take mierne napuchnute oproti tomu druhemu a stale ma boli neviete ci to ma tak byt? odpuchne mi to ucho na tu velkost toho neroztiahnuteho? inac len pre info roztahowal som si to pomaly naprv klasicka nausnica piercingova potom maly roztahovak a tak dakujem

Vixie

Rozťahujem si dierku, momentálne mám 6mm. Začneš jednoducho, kúpiš si najmenší rozťahovák (2mm) a vopcháš si ho do dierky tam, kam ti až vôjde a každou hodinou/dňom/akokoľvek si to tam posúvaš ďalej, čo ťa bude pravdepodobne trošku bolieť. Keď budeš mať dierku roztiahnutú na 2mm (čo znamená, že rozťahovák do dierky v pohode dáš a vieš ním bezbolestne hýbať), kúp si 3,4,5 atď. A máš to :)

milli11

Ja osobne nemam ani tetovanie, ani piercing, ani tunel, ale mam kamaratov a kamaratky s piercingom a s tetovaniami. Keby mali hoci aj tunel, urcite by som ich zato neodsudzovala. Hoci takych kamaratov teraz nemam. Nepaci sa mi vsak, ze utocite na kazdeho, kto tu napise, ze je to blbost a somarina davat si tunel. Ved kazdy moze napisat svoj nazor. Nechapem, preco ste po tych vetach zrazu taki agresivni.

jarkaa55555

dnes som si tam chcela dat ihlicu ktora ma v najhrubsom mieste 2mm. lenze do tej dierky mi vosiel iba ten hrot, dalej to uz nejde, a dost to boli. skusala som aj namazt tu ihlicu hojivou mastou, ale vobec to nechce ist dnu lebo to boli. co mam robit?

jarkaa55555

ako mam zacat s roztahovanim? mam v uchu malicku dierku od malicka ako obycajne nausnice mi tam vojdu v pohode. no neviem ako si tam vopchat roztahovak. este som si ziadny nekupila ale pochybujem ze mi len tak tam vojde do tej malickej diery co mam v tom uchu.

jah.adio77

takžže kedže sa tu pííše o rozťahovaníí..tak je to jednoduchcee kupite si rozťahovak a normalne ho tam budete posuvat stale ako sa len bude dat...ja mam v uchu 12mm a je to v pohode a nikdy mi to nehnisalo a ani netiíekla krv..takžže len tak smelo do toho...

ivana_rebel

no čítam tu dosť a niektoré veci ma tu fakt zarážajú...že za týžden 9mm a podobne...ako nechcem vidieť ich uši..krvavé a zahnisané...stojí vám to za to?...aj ja som si niekedy mysela že roztiahnem obyčajnú 1mm dierku na 5 mm za jeden deň ale skončilo to natrhnutou(a to poriadne) dierkou a kopou krvi a skoro mesiac sa mi liečila...najlepšie je všetko robiť pomaly,nikde sa neponáhľať lebo natrhnuté ucho za to nestojí...tak ako začať...stačí si kúpiť obyčajnú pierc náušnicu njalepšie banán čo je 1.6mm veľkosť..počkať možno taký týždeň nech si dierka zvykne a kúpiť si maličký rozťahováčik a s tým začať...niekomu možno stačí 5 mm tunel niekomu je málo 2 cm..ale hlavne všetko robiť POMALY:..najlepšie sa rozťahuje po horúcom kúpeli kedy je ucho prekrvené a aj pružnejšie a aby to lepšie išlo stačí použiť nejakú masť..ja stále používam Framikoinovú mastičku...ak sa aj náhodou stane že sa dierka natrhla tak len ju proste mastiť a čistiť najlepšie nejakým tvrdým alkohol...moje naj je ruská vodka :D..ja si takto rozťahujem už viac ako pol roka a som na 8 mm...a k stiahnutiu dierky...dierka sa vám v pohode stiahne neviem ako u väčších tunelov ale do 8 mm je to v pohode proste ak sa vám už šperk nepáči stačí vybrať a ono to v pohode pôjde..tak som mala druhé ucho a teraz tam mám 1.2mm náušnicu...a ešte k materiálu..ja som mala akrylové rozťahováky a tunel mám zo silikónu ale neviem manupulácia aspoň s mojím je dosť komplikovaná takže by som odporúčala obyčajné šrubovaciee....a ak niekto chce si niečo objednať tak tu je stránka:www.crazy-factory.com ... sú tam veci za priateľné ceny..tak držím palce pri rozťahovaní :)