Tunel do ucha

shortiq

hehe :D ja som z 0,2 roztiahol za 2 tyzdne na 12mm :D treba zajst do studia , kupit roztahovak ocelovy :D a nie pchat tam dristy ako tuha a podobne :D budete mat istotu ze sa to nebude hnisat ;D a ak usko smrdi treba tu dieru sem tam aj cistit ;D

parapapaaa

strašne mudrujee ze to je doživotné! ajaaaj kôli tomu si to nedam.,no to urcite.Pritom ani neviete že chirurg vam to môže zašiť!A o takych 5-10 rokov to uz bude uplne normalne a nikomu to nebude vadit.xaxaxaa

chillout

ludia samozrejme že hnisanie a opuchnutie je normalne keďže robenie centimetrovej diery do ucha nieje prirodzene :D ja som si za mesiac roztiahla na 10 mm ale viacej neuvažujem si dať takto je to fajn :)

veronikaaaaa

strašbe mi začala hnisat dierka.. tak som musela môj krásny 15 mm.. tunelik vybrat--- začalo to ako som si kupila novy už nie kovovy ale ten silikonovy.. :) boli to nehorázne.. čo mam robiť??... prestane to?? alebo... kožná?? či to uplne nechat zarasť.. a nanovo roztahovat:D

Mishiq

ja mam teraz 4,6mm tunel a zacala som s hrubou ihlou potom tuha do pera taky ten spic som si dala dole a to boli hned 2mm a potom tuhu do pera tu umelu hmotu to boli 2,5mm potom som si tam dala koniec zo stetca ale musi byt hladky nie ze sa vam tam dostane trieska no a teraz mam zatial koniec zo stetca ale na 5mm :D

janko:)

mam 16 mm ucho ti smrdi ak mas ocel. najlepsi je z gumy :) ocel ti aj sama roztahuje potom ... a ak ucho cistis tak nesmrdi nic :)

Redrum

Lussy, aha:) Ale ja takú náušnicu nemám :( Myslíš, že ihlami by to išlo? Samozrejme riadne vydezinfikovanými..

Dadzmara

OXY-Tunel do ucha je pre potešenie samého seba, je radost pozriet do zrkadla a povedat si aké mam pekne uši =D.. je to o vkuse, ako si niekto dá kerku,pierc tak niekomu sa pačia tunely =)

Lussy Š.

Redrum: mám presne to isté. Preto keď si rozmyslím aj čo ja viem normálny piercing hrubší od náušnice, že si chcem dať do ucha a nezmestí sa mi tam. Kúpila som si náušnicu ktorú si dám tak na 2-3 hodiny alebo na noc do ucha a potom to tam jednoducho dám :) a dokonca na jednej dierke ju neustále nosím takže to môžem meniť hoc jako.

Lussy Š.

Skôr než som vôbec vedela čo je to tunel som si kúpila rozťahovák ocelový veľký akoby hrot, dala som si naň mastičku aby sa to lepšie kĺzalo. Nevybrala som si prvú dierku ale druhú o to horšie :). Za 15 skučania s perom v ústach som to tam narvala 3 milimetre. Dierka hriala, bolelo to ale nebolo to hrozné. Neskôr som si kúpila väčší rozťahovák na 5 milimetrov a do dnes sú mojou slabosťou tunely vystriedala som ich niekoľko ale nad 8 milimetrov sa neodvážim ísť aj napriek tomu, že mám v jednom ucho klasickú dierku, tunel a dve ďalšie som hrdá na to že mám malý tunel :) rozťahovanie nebolo hrozné dá sa to vydržať.