Plastická operácia pŕs

Príspevok v téme: Plastická operácia pŕs
Soffia1

Dobrý deň, chcela by som vás poprosiť o odporúčania na plastických chirurgov v KE čo sa týka zväčšovania poprsia. Uvažujem o súkromnej nemocnici Košice-Šaca no keďže všade sú lekári a lekári chcela by som si nechať poradiť na základe vaších skúseností. Vopred ďakujem za odpovede.

Dan_ia

Martinka neviem preto som sa opytala, ze ako to vlastne cele je. Ale dufam, ze tam potom nenastanu nejake problemy. Chcela by som aby to bolo vsetko super, bez problemov a najma aby ma to urobilo stastnou. Budem musiet to priamo konzultovat s lekarom asi aj kontroly aj vsetko bude to asi najvhodnejsou volbou, ze?

Martinka229

luclucka dakujem ti, ze si mi tieto veci uviedla vsetky na pravu mieru, budem teda sa snazit zaciatkom buduceho tyzdna to riesit do takeho stavu, aby som mala uz termin, kedy zajdem na kliniku na nejaku tu konzultaciu, nech uz mam na dosah prsia, ake chcem, lebo takto mam pocit, ze este su mi na kilometre vzdialene :)

alzbetiena

*Martinka229* ako si to napísala, aj keď presné termíny kontrol sa dozvieš až na klinike, na ktorej podstúpiš zákrok. Ono predbežne ti povia kedy, ale všetko to potom konkrétne záleží koľko toho oni budú mať, ako ty na tom bude zdravotne a podobne. Ale hlavne nemáš sa prečo stresovať niečím takým, že čo bude po roku alebo tak. Po roku budeš už zžitá s prsiami a aj zabudneš, že "nie sú tvoje" :)

luclucka

Martinka ano, vsetko co som ti napisala, tak to sme na klinike riesili na konzultacii :) ...ano je vhodne takto priamo to riesit s lekarom, ktoremu vies povedat ake mas ocakavania a podobne veci...dan_ia nie je to potrebne aspon teda ja to tak vnimam...neviem vobec ako je to na inych klinikach to si nedovolim ani odhadnut...

Martinka229

dan_ia snad, ked uz po tom roku je to ok, tak uz by nemali nastat nejake vyrazne zmeny, nie? aspon teda mne sa to zda take logicke, ten rok je asi taky, ze este to telo si na to musi zvyknut tak preto su tam tak tie kontroly, ci?

Dan_ia

Luclucka tomu rozumiem, ani by som neriskovala, ze tie by som nepodstupila, keby uz mam po operacii. Len ma zaujimalo, ci potom dalej po nejakych rokoch nie je to nejako potrebne este sledovat, ale kedze si mi napisala, ze nie tak asi to tak bude. Alebo myslis, ze na nejakych inych klinikach je to inak?

Martinka229

luclucka tebe ale vsetko toto co si pisala tak ti pomohli poradili v centre plastickej a estetickej chirurgie hej? no budem musiet toto riesit asi priamo s lekarom to vkladanie aby som sa nerozhodla zle, aby som to nelutovala potom neskor, ked sa mi to bude mat hojit.
alzbetiena ano je mi to uz viac menej jasne, ze tej konzulacii sa proste nevyhnem ak chcem aby ten zakrok dopadol dobre a aby vysledok bol taky ako ocakavam ;)

alzbetiena

*Martinka229* preto aby si sa vyhla takýmto problémom ako je bolesť chrbta a podobne je dôležité podstúpiť konzultáciu a na nej si dohodnúť podrobnosti. Prečo také veľké prsia nie, prečo by boli vhodnejšie menšie. Poprípade naopak. Keď tieto veci konzultuješ s lekárom je to o inom ako keď sa sama doma nad tým zamýšľaš :)

luclucka

Martinka nemal by byt s tymto nejaky problem...ak si najdes dobreho lekara...ktory bude ochotny a ludsky...z mojho pohladu?...myslim, ze je to individualne...zalezi to aj od toho ake ma zena prsia aj preto je ta konzultacia nesmierne dolezita...cez bradavku to nie do toho by som osobne nesla bud klasicky alebo pod sval...

Martinka229

u mna je zas iny problem, ja by som chcela mat vacsie prsia, kedze s tymito mojimi co mam teraz nie som stastna, dostavaju ma do neprijemnych situacii, ci uz ked si chcem kupit podprsenku alebo plavky citim sa nesvoja z toho preto by som si rada dala zvacsit, ale len tak s mierou aby som nemala problemy, ktore ty popisujes :)