Plastická operácia pŕs

Príspevok v téme: Plastická operácia pŕs
Soffia1

Dobrý deň, chcela by som vás poprosiť o odporúčania na plastických chirurgov v KE čo sa týka zväčšovania poprsia. Uvažujem o súkromnej nemocnici Košice-Šaca no keďže všade sú lekári a lekári chcela by som si nechať poradiť na základe vaších skúseností. Vopred ďakujem za odpovede.

ZIUna

Ja som bola na operacii v BA pred dvomi rokmi, dala som si z velkosti D zmensit prsia na B kvoli bolesti chrbta a dalsim zdravotnym tazkostiam. Rozhodnutie nelutujem. Operacia dopadla velmi dobre. Bola dva tyzdne na PN, musela som sa setrit a pockat kym sa rany zahoja. Uzivala som wobenzym aby sa mi rany nezapalili a bola som cim skor fit.

Martinka229

odporuci? takze nie je nejaky problem, ze by neporadil alebo tak hej? z tvojho pohladu je ake vlozenie implantatu najvhodnejsie? niekde som videla, ze sa da implantat vkladat aj nejakym sposobom cez miesto pod bradavkou ale neviem co je zrovna na tomto pravdy a ci to nie je horsie ako nejake ine vlozenie :/

luclucka

Martinka mala mala, ono ked sa aj lekara opytas, ze co by ti odporucil ake vlozenie a uvidis ako sa rozhodnes...Ano po roku posledna kontrola, myslim, ze to je v podstate ok, nejake zmeny po tom roku by tam nastat nemali...Ale z mojho pohladu je podstatne podstupit tie kontroly, co ti lekar odporuci, tie co som aj pisala...

Dan_ia

Po roku od operacie je posledna kontrola? Potom uz nie je potrebne nejako dalej sledovat to ako sa implantaty spravaju? Neviem ako to chodi v takomto pripade po takejto operacii. Moze sa stat, ze by tie prsia nemali taky tvar na akom sa zena vopred s lekarom dohodla?

Martinka229

luclucka mala si aj moznost si vybrat ze akym sposobom chces mat implantaty vlozene do tvojich prs? lebo som sa docitala ze tych moznosti je viac a celkom si neviem predstavit podla coho by som si mala vyberat co je vhodnejsou volbou :)

luclucka

Eimi mala som tri kontroly, prvu po 4.tyzdnoch, druhu po 12.tyzdnoch a tretiu po roku od operacie aspon tak mi to odporucili v Centre plastickej a estetickej chirurgie...Na tych kontrolach ta necaka nic take, len skontroluje lekar prsia, ci sa vsetko pekne hoji, ci je to ako ma byt...Mna na klinike upozornili, ze je nevyhnutne po zakroku nosit pooperacnu podprsenku ak chcem aby vysledok bol taky po akom tuzim :) Takze myslim, ze nie je na mieste spekulovat nejako, ze cim skor ju prestat nosit. Daj prsiam cas na to aby sa zotavili. Ale tak na vsetky tieto veci by ta mal lekar upozornit, ze co robit a co nerobit. Aspon teda mna na tejto klinike pripravili na konzultacii na vsetko, co ma caka. Co som bola rada, lebo aspon som vedela do coho idem :)

Eimi

Mozete mi poradit ako je to s kontrolami po takomto zakroku? Ako casto je potrebne ist sa ukazat lekarovi ako na tom som? Co vlastne take kontroly obnasaju? Bola by som velmi vdacna keby ste mi v tomto smere poradili :)

alzbetiena

*fionka* z akého dôvodu nás urážaš? To, že ty nesúhlasíš s takýmto zákrokom nás nemáš prečo urážať a odsudzovať. Každá to robíme preto, že chceme. Nik nám nedrží nôž pri krku. To, že ty si v pohode s tým, čo máš nadelené z hore to je tvoja vec. Keď mám možnosť urobiť sa šťastnou a mať konečne prsia, aké sa mi páčia tak prečo by som do toho nešla? Ale vlastne načo to tebe vysvetľujem, keď ty máš svoju pravdu a zastaralé názory :) Poslednú vec, čo ti napíšem. Prajem ti aby si sa mala dobre. Aj za toto tvoje správanie.

Fionka1989

A co teraz? Kazdu jednu to caka, len vy mate vymlete mozgy uz docista. Aj nase mamy podstupovali operacie vsakze? Lebo tiez mali deti a tiez im ostali po porodoch take prsia... nie nepodstupovali, lebo bola doba, v ktorej bolo prioritou nieco ine ako vystavne prsia. Hold toto je osud zien, dan za to, ze mame deti. Treba to akceptovat, tak ako treba akceptovat vrasky a starnutie, je to zivot, nikto neostane navzdy mlady a krasny, taka realita nieje, lenze vy taku chcete. Budete mat 50 rokov a budete vyplakavat zo svojho vyzoru, lebo ste dosiahli starobu, budete minat tisice eur na to aby ste vyzerali tak ako pred 20 rokmi. Lebo nedokaze akceptovat skutocnost.. takze mi tu nedristaj o traume z prs. Poznam xy zien, ktore prsia nemaju a ani deti za sebou a su spokojne. Lenze vy tu vytvarate chory svet, chory svet v ktorom budu nasledujuce generacie mat operacie v 15 rokoch. Cely tento svet je chory a jedinou vasou prioritou je vzhlad, to co uz mate doma za chlapov, ze vam toto dovolia? Mojej kamaratky manzel, jej nedovoli ist ani na hlupu operaciu krcovych zil, lebo aj to predstavuje urcite riziko. A ako tu citam niektore prispevky, chcem aj ja si konecne kupit tricko s vystrihom, no pana to mi je priorita, tricko s vystrihom, toto jedno dosiahnem a moze prist koniec sveta. A komu to tricko s vystrihom? Len chlapom.. kazda jedna z vas je vymleta a zije vo falosi a ide sa pysit cudzim perim.. ano ste bomby, jedna supa.. umele kravy

blikprskavka

Fionka absolutne nevies o com hovoris. Nie je to o chlapoch, nie je to o reakciach okolia. Je to o pocitoch samej zo seba. Ked mas pekne prsia a zrazu po detoch ti ostanu pomaly nulky, tak je to pekna facka pre sebavedomie. Preco by zena nemala podstupit takuto operaciu, ked je to pre nu cesta ku krase a k vyssiemu sebavedomiu? Ked sa to nepozdava tak budis, ale neodsudzuj laskavo.