Plastická operácia pŕs

Príspevok v téme: Plastická operácia pŕs
Soffia1

Dobrý deň, chcela by som vás poprosiť o odporúčania na plastických chirurgov v KE čo sa týka zväčšovania poprsia. Uvažujem o súkromnej nemocnici Košice-Šaca no keďže všade sú lekári a lekári chcela by som si nechať poradiť na základe vaších skúseností. Vopred ďakujem za odpovede.

Marila

Nikde nie je napísané, že musíš robiť chybné rozhodnutia, musíš si len ty dať dokopy, že čo sa ti zdá akože najvýhodnejšie, najprijateľnejšie riešenie. Ja som to tiež odkladala a špekulovala a už som si povedala, že dosť potrebujem urobiť posun v tomto smere.

valaja

- no a ja by som sa tomuto naivnému presvedčeniu chcela vyhnúť, nemám nejako čas na to aby som robila chybné rozhodnutia, preto pátram, že ako sa rozhodnúť čoho sa chytiť aby to malo nejaký význam a aby ma to urobilo šťastnou -

Marila

Tiež som sa na tie kontroly informovala. Konkrétne v Centre plastickej a estetickej chirurgie. Ako je to inde na iných klinikách to ti povedať neviem. Ale na tejto, čo som ti písala je to tak, že je vhodné aby si na tie kontroly išla. Lekár, že sa o týchto veciach so ženou rozpráva, že čo a ako aby sme vedeli, čo nás čaká. Ja idem za nedlho na konzultáciu. Čo sa týka kontrol, tak sú 3 cca po 4.,12. týždňoch a potom po roku.

Eimi

Viete mi priblizit ako je to s tymi kontrolami po zakroku? Su nutne? A v akych casovych intervaloch sa robia? Lebo vobec tieto veci neviem ze ako to je na co sa mam pripravit psychicky :)(

kamcika

Peniaze za niečo čo nepomáhalo som aj ja vyhadzovala a úplne zbytočne, ale aspoň mi to pomohlo sa posunúť ďalej a uvedomiť si, čo je dôležité. Veriť nejakým krémom beriem dnes už ako naivnú predstavu o lepšom svete. Sama priznávam, že som bola naivná, ale ako sa hovorí - všetko zlé je na niečo dobré a ja už mám krásne prsia a to je hlavné :)

valaja

- ja si aj za tým chcem ísť, ale potrebujem vedieť akým spôsobom sa na cestu vydať, aby to bola správna cesta, ktorá ma privedie k výsledku po akom túžim, aký očakávam, lebo nechcem dávať peniaze za niečo, čo nemá zmysel -

darinusik_nov

Valaja zabudla som ti napísať, že už je to okolo roka, čo mám po operácii, chcela som ti ešte napísať, že choď za tým čo chceš. Dlho som žila tiež v tom, že krémy a podobné veci, že mi pomôžu s problémom, ale mýlila som sa a veľmi. Tie peniaze za krémy keby som hneď dala do operácie, mm to by bolo :)

darinusik_nov

Áno valaja, mám toho preskákané viac ako dosť a je to zbytočné. Nie nič z tých krémov nepomáha. Aspoň teda mne nič nepomohlo, ja som musela až podstúpiť zákrok aby som videla nejakú zmenu a aby mi to urobilo radosť. Aby som sa konečne cítila lepšie :)

valaja

- dievčatá, takže ak tomu dobre rozumiem, je to zbytočné? myslela som, že niečo z tých krémov a tak, že by mohlo byť v pohode a pomôcť, ale asi viete o čom hovoríte, keďže už aj operáciu máte za sebou, pred akým časom ste operáciu baby absolvovali? -

perla

U mna jedinou moznostou k zlepseniu bola operacia. Absolvovala som ju a uz konecne nemam problemy ci uz pri kupovani bluzok alebo ked mam niekde ist a v plavkach. Kedysi mi strasne velky problem robilo ist na kupalisko, ked som nemala dokopy ziadne prsia :/