Plastická operácia pŕs

Príspevok v téme: Plastická operácia pŕs
Soffia1

Dobrý deň, chcela by som vás poprosiť o odporúčania na plastických chirurgov v KE čo sa týka zväčšovania poprsia. Uvažujem o súkromnej nemocnici Košice-Šaca no keďže všade sú lekári a lekári chcela by som si nechať poradiť na základe vaších skúseností. Vopred ďakujem za odpovede.

Marila

Eimi už ani nečakám, už nemám na čo, už mám za tým. Z čoho mám radosť. Lebo konečne nastala v mojom živote zmena, na ktorú som čakala a tešila sa pomerne dlho :)

lieskovcek

perla toto je veľmi dôležité, čo si napísala, tiež som toho názoru, netreba ísť hlavou proti múru, ale treba si uvedomiť, že lekár vie najlepšie, čo je po operácii pre nás vhodné ;)

Mimma

K sebavedomiu takyto zakrok vie velmi pomoct. Ja som bola dlho zakriknuta, necitila som sa krasne a duplom nie sebavedomo. Potom som sa rozhodla pre zivotnu zmenu, ktoru som podstupila na Geve klinike a ozaj nastala v mojom zivote zmena a nie mala, konecne nemam problem si obliect aj vyzyvavejsie tricko ani ukazat sa niekde na kupalisku :) Pisete o kontrolach z tych sa neoplati vyvliect je to pre zdravie potrebne ;)

katuska56

Ahoj. Ja som absolvovala v Bratislave a nemôžem si vynachváliť. Konečne som nabrala sebavedomie, ktoré mi chýbalo. Ak ti smiem poradit, po operacii som uzívala enzýmy (wobenzym), aby sa mi rany rýchlejšie zahojili.

perla

Je to pre teba dobre absolvovat ich, je to pre tvoje zdravicko aby vsetko sa dobre zahojilo, tak ked budes po operacii riad sa tym co ti lekari povedia a hlavne tie kontroly nezanedbavaj ;-)

Eimi

Dakujem chcela som vediet, ze ci teda su nejako klucove, nejako dolezite pre mna, ked by som bola po takejto operacii, aby som vedela na co sa mam v podstate nejako pripravit. Ty kedze uz mas konzultaciu za sebou tak uz len cakas kedy podstupis samotny zakrok nie?

Marila

Jasné, už konzultáciu mám za sebou. Pri kontrole by malo ísť len o skontrolovanie tých pŕs presne, že ako sa to hojí, či je všetko ako má byť. No ešte neviem, sama na vlastnej koži ešte som sa nepresvedčila, že ako tie kontroly prebiehajú, to až po zákroku :)

perla

Eimi kontrola je v podstate hlavne o tom, ako su tie prsia, ci implantaty su na svojom mieste, tam kde maju byt a ci celkovo ta jazva sa hoji, tak ako sa ma. Ci nie je nejaky problem, nieco zapalene alebo tak, vsetko je to v podstate pre tvoje dobro :)

valaja

- viem, že to nikde nie je napísané, že môžem robiť aj dobré rozhodnutia, len sama sa bojím, že správne rozhodnutie nespravím, keďže nemám v tomto smere nejaké znalosti, ktoré by ma mohli posunúť vpred -

Eimi

Marila uz si ju absolvovala? Dakujem ti za ozrejmenie, pri tej kontrole sa co robi? V podstate ide len o to, ze skontroluju prsia ako sa to cele hoji a podobne alebo ako?