Plastická operácia pŕs

Príspevok v téme: Plastická operácia pŕs
Soffia1

Dobrý deň, chcela by som vás poprosiť o odporúčania na plastických chirurgov v KE čo sa týka zväčšovania poprsia. Uvažujem o súkromnej nemocnici Košice-Šaca no keďže všade sú lekári a lekári chcela by som si nechať poradiť na základe vaších skúseností. Vopred ďakujem za odpovede.

freduska55

Valaja, ani skusat nemusis. Tiez som toho nazoru, ze zbytocne vyhodis zato nie malo penazi a potom mozes akurat tak cakat na nejaky zazrak, ci sa vobec stane alebo nie. A v mojom pripade sa teda ziadny zazrak nestal az kym som si nepovedala, ze idem na operaciu. Po operacii som mala fakt pocit, ze zazrak :)

valaja

- darinušik ako čítam, tak máš za sebou toho veľa, potrebovala by som poradiť, ešte nič také ako si písala som nevyskúšala, žiadne lieky, ani krémy ani nič, rozhodujem sa či ísť rovno do operácie alebo či najskôr niečo také vyskúšať, avšak podľa toho, čo píšeš mám pocit, že nemusím niečo také skúšať -

darinusik_nov

Vieš koľko tabliet som vyskúšala pred tým ako som sa odhodlala na operáciu? Veľmi veľa a aj krémov a úspech mi nepriniesli žiadny. Pre mňa to boli zbytočne vyhodené peniaze a celkom ľutujem, že som operáciu nepodstúpila ešte skôr. Vyriešila to mnohé moje problémy a najmä mi to pomohlo k sebavedomiu ;)

ang el

tuná je ešte tá zľava lebo mi ju nepridalo :) je to zo stránky superprsia.sk objednávane ja osobne som s tm spokojná -odkaz odstránený-

ang el

počúvaj nedávaj si to upravovať nožom prosím ťa... úplne ťa chápem ako sa cítiš, ja som mala podobný problém...necítila som sa dostatočne sebavedomo s mojími prsiami boli ochabnuté nemali tvardokonca ani nemalo čo mať tvar celá zúfala som rozmýšľala podobne nad plastikou ked si priateľ všímal radšej ženy s bujným a pevným hrudníkom ale kamarátka mi odpurúčila produkt superprsia...tak som skusila lebo na nej bol výsledok jednoznačne vidieť...
vravím si zaskúsenosť nič nedám a tak som si z ich oficialnej stránky objednala kompexný balíček tablety aj s krémom po dokončení kury som neverila... bez toho aby som šla pod näž som mala priridzene pevné a väčšie prsia nebála som sa ísť do plaviek alebo si vziať výstrih aj priateľ bol nadšený a určite ti odporúčam aj zľavový kupon ;) :) -odkaz odstránený-

darinusik_nov

Marila ono, keď to kričí. Ako si to napísala, tak väčšinou je problém tam, že im buď nemá kto poradiť. Alebo si nenechajú poradiť od niekoho skúsenejšieho, od lekára. Pretože pri veľkosti pŕs by sa malo brať do úvahy viacero vecí a taktiež jedna z nich je veľkosť tela ako takého a pŕs ;)

Marila

Také sebavedomie vyššie by som aj ja prijala. Avšak nemám vôbec predstavu aké prsia by som si mala dať urobiť aj keď nad tým premýšľam už dlhšie. Pretože väčšinu žien, čo stretávam, tak na nich je vidieť, že majú urobené prsia. Ale ja by som nechcela aby to zo mňa nejako hneď kričalo.

perla

Lucka myslim, ze je to krok k taketomu svojmu sebavedomejsiemu ja. U mna to bolo tak, ze ked uz som z Centra plastickej a estetickej chirurgie odchadzala po zakroku, tak uz vtedy som sa citila inak. Este som sice netusila ake to bude, ked sa to zahoji, ale citila som sa lepsie. Sebavedomejsie. Pritazlivejsie. Moj mi aj dnes ked sa o tom bavi, tak mi spomenie, ze odkedy som po zakroku, tak sa aj inak nesiem, ze uz nie som taka utiahnuta, ustrachana. Teda, ze uz takym dojmom neposobim.

luclucka

Martinka nemas za co...ak sa da pomoct tak pomozem, ved sme ludia...ved daj vediet, ked sa nejako dalej posunies...budem rada ak urobis krok k svojmu krajsiemu a lepsiemu ja...aspon teda ja to vnimam teraz tak, ze som krajsia... :)