Plastická operácia pŕs

Príspevok v téme: Plastická operácia pŕs
Soffia1

Dobrý deň, chcela by som vás poprosiť o odporúčania na plastických chirurgov v KE čo sa týka zväčšovania poprsia. Uvažujem o súkromnej nemocnici Košice-Šaca no keďže všade sú lekári a lekári chcela by som si nechať poradiť na základe vaších skúseností. Vopred ďakujem za odpovede.

freduska55

Nebola som hned v praci, nemohla som si to dovolit ak som chcela aby sa mi prsia pekne zahojili a hlavne ak ti mozem poradit nos pooperacnu podprsenku. Neuvazuj ani o tom, ze by si ju nenosila alebo nieco take. Ta pooperacna podprsenka ma veliky vyznam ;)

Amoremioo

Gretulieta po takejto operacii je vhodne vziat si v praci volno a oddychovat. To nie je tak ze ti urobia zakrok a o hodinku mozes ist domov. Ty budes musiet aj na klinike zostat a ked ta nasledne pustia domov tak ti lekari odporucia kludovy rezim. Ked chces aby vsetko bolo v poriadku tak nema zmysel sa hned sapat do prace ale treba oddychovat nech sa telo pozbiera :)

Gretulieta762

freduška55 jasné rozumiem už trošku tomu. Takže je dobré potom oddychovať. Ty si potom po operácii bola hneď v práci, alebo to tiež je vhodné zostať radšej nejaký čas doma? Ja sa obávam či nemôžu nastať také problémy ako infekcia a podobne :(

perla

Aliina pod sval? To su vraj vacsie pooperacne bolesti ako klasicke vlozenie implantatu. A aj zotavovanie je zrejme dlhsie, nie? Ako dlho si sa zotavovala? Tiez mam tento zakrok za sebou, avsak ja nemam implantaty pod svalom. Ten pocit po zakroku je zvlastny, to uznavam aj ja. Ale da sa to bez problemov vydrzat. U mna bol problem ten, ze som nebola sebestacna, ze som nemohla dvihat veci, ktore mi predtym prisli ako samozrejmost. Ale tak ak sa to ma dobre zahojit tak je potrebne sa setrit :)

freduska55

Natuska9865 nasledky? Neviem ake nasledky mas na mysli :) nasledky boli akurat tak pekne prsia :)
Bolelo, aj ked som v zivote uz zazila aj horsiu bolest ako bola ta po zakroku, da sa to vydrzat. Aj ked samozrejme, ze kazda mame iny prach bolesti. Tak ja som isla z jedniciek na trojky. Bala som sa, ze ake to bude aky bude rozdiel, ci to nebude kricat. Ale nie je to v pohode :) ono je fajn, ze existuju aj lekari, ktori dokazu zenu usmernit, co je OK, co uz je az prilis :)

freduska55

Gretulieta762 niekolko tyzdnov, ale poviem ti, ze kazdy den po zakroku bol lepsi a lepsi. Telo sa postupne zotavovalo a bolesti ustupovali. Aj ked samozrejme, ze uz ked sa citis celkom fit tak mas chut robit veci na ake si bola zvyknuta, nosit tazke tasky a podobne ale bolo by to chybou, pretoze zena si neuvedomuje, ze si vtedy moze urobit horsie :/

aliina

Ahojte, aktuálne mam mesiac po operacii 330ml pod sval. Pred operaciou som velmi dlho váhala hoci som po tom velmi tužila. Bala som sa anestezii, bolesti po a zotavovania. Čítala som tu i všade kde sa dalo všetky fora :D Ale tvrdenie ako ,, bude to bolesť akoby ti ležal slon na hrudi,, som si nevedela predstaviť. A vlastne som rada, že som si to nevedela predstaviť, lebo stav po sa nedá nejako opísať. Som velka citlivka a bolesť to ani zdaleka nebola taka ako som si predstavovala! Skor to bolo o tej nepohodlnosti, že som bola ako male dieta, ktoré nič samo nevie. Hlavne si prve 4 dni po dajte lieky proti bolesti, ktoré vam napriklad zaberaju proti krcom z kramov alebo bolesti hlavy a bude vsetko ok. Nebojte sa, a ked ste o tom presvečene chodte do toho. Je to krásny pocit :) Ak by niekto potreboval hocico vediet, rada poradím, držim všetkym palce.

Natuska9865

freduska55-Chcem sa ťa opýtať aké boli následky
Bolelo ťa to?ako dlho?
Boleli ťa aj bradavky?
O akú velkosť sa ti zväčšili prsia
Ja by som tiež chcela podstúpiť zväčšenie

Gretulieta762

freduška55 ako dlho si sa po zákroku dávala dokopy? zaujímalo by ma ako prebieha najmä zotavovanie po tomto zákroku, sú potom potrebné nejaké kontroly alebo ako to je? osobne nemám ani tak obavy zo samotného zákroku ako potom z toho zotavovania

freduska55

soffia nemas za co. Tiez som potrebovala rady pred tym ako som zakrok podstupila aby som sa utvrdila v tom, ze robim spravne rozhodnutie. Nemohla by si mi prosim ta tykat? :) prsia mi robil doktor Turkin v Centre plastickej a estetickej chirurgie a vysledok? Vysledok je lepsi ako som ocakavala. Mala som obavy ci to bude podla predstav, ci to nebudem lutovat. Ale nelutujem. Prsia boli nieco, co mi nesmierne vadilo na mne. Bola som z nich nestastna. A teraz ma naopak robia stastnou a sebavedomou ;-)