Plastická operácia pŕs

Príspevok v téme: Plastická operácia pŕs
Soffia1

Dobrý deň, chcela by som vás poprosiť o odporúčania na plastických chirurgov v KE čo sa týka zväčšovania poprsia. Uvažujem o súkromnej nemocnici Košice-Šaca no keďže všade sú lekári a lekári chcela by som si nechať poradiť na základe vaších skúseností. Vopred ďakujem za odpovede.

kajana

Krémy nemajú význam, vieš koľko som ich vyskúšala? No po roku neúspešných pokusov som urobila rozhodnutie a išla som na operáciu a teším sa z toho. Aj keď možno trošku ma ešte hnevá to, že som to neurobila o niečo skôr. Ale tak už je zbytočné aby som sa s tým trápila.

siruma

po pravde sa nejako nemusíme, akceptujeme sa, ale to je akurát tak všetko a nemám chuť zrovna s ňou tieto veci preberať, preto som tu a budem rada, ak mi vy pomôžete a vyhnem sa tomu aby som sa musela jej pýtať :D

Marila

Zvládla by si to rovnako ako som to zvládla aj ja, aj množstvo iných žien, ktoré majú takúto operáciu za sebou. Takže nemusíš mať z toho strach, viem, že ťa to napadne, že ako to bude, ale bude to v pohode, ja som tiež v myšlienkach kadečo riešila, ale to hneď pominulo :)

kamcika

Siruma, prečo sa jej neopýtaš, keď to má za sebou ako to ona zvládala? :)
Ja takým veciam už neverím, pretože to sú zbytočne vyhodené peniaze a operácia je jediné riešenie, ktoré môže priniesť výsledky, aké očakávame.

siruma

krémov a liekov na údajne zväčšenie pŕs je už veľa dnes, niekoľko z nich som už vyskúšala a prestávam veriť takýmto veciam, segra sa ma pýtala či som ešte nerozmýšľala nad plastikou, keďže naša švagriná má tiež takýto zákrok za sebou, no neviem akoby som to zvládla :/

Marila

Toto som si aj ja hovorila pred pár mesiacmi. Dnes našťastie už mám po operácii tak už si to hovoriť nemusím. Už si len viac dôverujem a celkovo sa cítim lepšie, čo je pre mňa najdôležitejšie. Už aj v lete konečne sa mi budú lepšie plavky kupovať :D :D

Mimma

Kamcika velky vplyv to malo aj na moje sebavedomie, nie je to sranda, ked sa źena neciti dobre, pekne a hlavne sebavedome. Ako nas potom maju vnimat chlapi, ak my samy sa necitime dobre a pritazlivo?

kamcika

Krém na niečo takéto je absolútne zbytočný a sú to podľa mojich skúseností vyhodené peniaze, keď chce mať žena pekné prsia, tak iná možnosť ako operácia nie je, to som si zažila na vlastnej koži a neľutujem, že som ju absolvovala :)

kamcika

Mimma taktiež som tam absolvovala tento istý zákrok a poviem ti, že som rada, že som sa obrátila na nich, sú to odborníci, ktorí ozaj vedia čo robia a robia to super ;)