Ultherapia - skúsenosti

KristinkaM

Ja som bola na ošetrení Ulterapiou v štúdiu LUMI v Nitre a môžem potvrdiť, že mimické vrásky sú viditeľne jemnejšie. Mala som z týchto vrások komplexy, no teraz sa cítim aspoň o 5 rokov mladšia. Ošetrenie je možno trochu bolestivé, ale dá sa to vydržať a zvládnuť bez problémov.

martaLacko

Teraz som asi 6 tyzdnov po zakroku a uz vidim prve vysledky, tiee moje ochabnute lica su uz akoby plnsie a pevnejsie, a som zvedava ako bude Ulthera na mojej pleti pracovat este tie 3 mesiace, tesiiim sa ma vysledky.

martaLacko

Mna trapili hlavne ovisnute lica a kedze mam len 41 rokov, tak som si chcela vybrat nejaku co najmenej agresivnu metodu a hlavnee prirodzenu a kedze moja kolegyna uz Ultheru absolvovala a bola spokojna, tak som sa pre nu rozhodla aj ja. Trosku som sa aj bala, lebo som si precitala nejake zahranicne recenzie, kde pisali,ze vam moze uplne zmiznut podkozny tuk z tvare a ze ziadny efekt a podobne somariny. Ale ja som to aj tak chcela vyskusat. Objednala som sa do N. Zamkov. Zakrok bol sice mierne bolestivy, ale vydrzala som

diva1122

Pridávam svoju skúsenosť ohľadom Ultherapii. Bola som na klinike v Nitre, ale nič extra to nebolo. Mám 55 rokov a trápil ma najviac spodok tváre a syslíky. Zákrok mi robili za nekresťanské peniaze a efekt až taký dobrý nebol ako som čakala,ale zas tvár bola taká rozjasnená a pružnejšia na dotyk,tak neviem, či bol ten zakrok urobený dobre.

zuzana zuzka

Mám 53 rokov a bola som na Ulthere lifting celej tváre v salone v NZ. Najviac ma trápilo ovisnuté obočie a celkovo moja plet strácala pružnost, zato som sa rozhodla ist na Ultheru. Prvé výsledky začali byt viditeľné asi o 3-4 týždne, pleť sa akoby vypínala a bola pevnejšia, aj obočie sa mierne pozdvihlo. Teraz som už asi 4 mesiace po zákroku a mám pocit, akoby som celkovo omladla

simmika

Len musim potvrdit, ze v NZ robi Ultheru fakt odbornicka, vie co robi a zakrok urcite neodflakne. Ja som tam bola na spodny lifting a som velmi spokojna. Akurat mi vadilo, ze to trosku bolelo :-/ ale za krasu sa da trosku tej bolesti vydrzat a vysledky stoja zato. Odporucam zienky.

simmika

Len musim potvrdit, ze v NZ robi Ultheru fakt odbornicka, vie co robi a zakrok urcite neodflakne. Ja som tam bola na spodny lifting a som velmi spokojna. Akurat mi vadilo, ze to trosku bolelo :-/ ale za krasu sa da trosku tej bolesti vydrzat a vysledky stoja zato. Odporucam zienky.