Ultherapia - skúsenosti

Hifu

More evidence will be needed to find out who is best suited for this type of procedure. So far, HIFU has been found to be a promising treatment that could replace face lifts, especially in younger people who don’t want the risks and recovery time associated with surgery.

HIFU won’t work as well for people with more severe cases of sagging skin.

Hifu ultherapy

HIFU is most widely known for its use in treating tumors. The first reported use of HIFU for aesthetic use was in 2008.

HIFU was then approved by the Food and Drug Administration (FDA) in 2009 for brow lifts. The device was also cleared by the FDA in 2014 to improve lines and wrinkles of the upper chest and neckline (décolletage).

Hifu about

High-intensity focused ultrasound (HIFU) is a relatively new cosmetic treatment for skin tightening that some consider a noninvasive and painless replacement for face lifts. It uses ultrasound energy to encourage the production of collagen, which results in firmer skin.

Magdalenka2

Ďakujem pekne LUMI Nitra za rýchlu reakciu, ani som netušila,ze si to prečitate,myslela som,ze toto je forum,kde si ludia píšu svoje osobne skúsenosti a davajú si tu rady....a nie ze si sem hneď píšete svoje obhajoby a reklamy. Ja som nechcela nikomu uskodiť svojou recenziou,iba som písala svoj osobny nazor. Ale už budem mat teraz pocit,ze aj recenzie si sem píšete sama. Inak da sa to lahko zistit, IP adresou ....Neverim ja už ničomu. Pekny den.

katka64

Ja som bola na Uthere-hifu viackrat po par mesiacoch v Kosiciach - p. Polanska, je to korejsky stroj Sinco a osetrenie tiez nebolo extremne drahe, mozno nevydrzi tak velmi dlho ako tie tisicove osetrenia na klinikach, ale s tym som ratala ze mi nevymeni plet, som velmi spokojna, plet je vypnuta, vrasky mensie, takze aj lacnejsie, ale spravne osetrenie ma efekt

Lumi Nitra

Dobrý deň pani Magdalénka,

náš prístroj je certifikovaný, máme ho zakúpený od oficiálneho predajcu pre Slovensko, ktorý má na predaj profesionálnych kozmetických prístrojov živnosť, tak ako aj všetky ostatné naše prístroje. Technológia HIFU je patentovaná a je na zvolení kozmetického štúdia akú cenu ktorého ošetrenia si nastaví. Zákazníkom vždy poskytneme všetky informácie, ktoré si žiada. To, že niektoré kozmetické salóny začali prezentovať ich Ultherapiu ako originálnu či pravú škodí ostatným štúdiám a centrám. Nie je pravé a ľavé HIFU, technológia Ultherapie je rovnaká. Netvrdíme, že neexistujú napodobeniny prístrojov, ktoré technológiu ultrazvuku v sebe nemajú zabudovanú, na to však slúži jednoduchý fyzikálny dôkaz a jednak by ste to vôbec na pokožke pri ošetrení necítili. Toto riziko je však na každom salóne, ak si nepreverí predajcu.

Naše štúdio má dlhoročných spokojných zákazníkov, ktorí kladne hodnotia ako ošetrenia, tak aj prístup. Samozrejme, že efekt na pleti je individuálny vzhľadom na stravovanie, životný štýl, celkový zdravotný stav pokožky, o čom dopredu informujeme a so zákazníkmi komunikujeme.

S pozdravom

Kozmetické štúdio LUMI Beauty Derm Nitra

Magdalenka2

Žienky pozor na neoriginalne HIFU, ja som bola v tej Nitre, sice pani kozmeticka velmi milá, ale pristroj podla mna činsky a efekt žiadny. Cena HIFU logicky nemože byť velmi nízka, za 250 celu tvar vam urobia jedine neoriginalnymi pristrojmi. Viem to zato,lebo tiez som doplatila na vlastnu chybu,ze som sa nechala zlakat akože super cenou, ale teraz to lutujem. Treba ist tam,kde maju originálne HIFU, aby ste neboli sklamane ako ja.

terkahanuljakova

Pekný deň. Ja som bola na Hifu v LUMI v Nitre u pani na pešej zóne. Osetrenie bolo znesiteľné, áno trochu to bolelo, ale majitelka salónu mi dala tabletku proti bolesti, takže nič hrozné. Pani kozmeticka bola veľmi príjemná a poradila mi aj dlhodobo ako posilniť účinok ošetrenia a ako sa starať o svoju pleť... Zmeny som videla takmer hneď po ošetrení, a teraz je to len lepšie, ako to pôsobí , mám pevnejšiu a vyhladenu tvár.

Sonnickaa

EvkaMala a múzete aj napísať že kde ste boli na tom HIFU? Lebo aj ja sa rozhoduem či pújdem len neviem ešte kde. A bolelo vas to? Dakujem za oppoved.