Ultherapia - skúsenosti

Lubica7

Ja som bola na Ulthere v Novych Zamkoch pri aut.stanici.
Velmi mile jednanie, profesionalny pristup. Po troch tyzdnoch je plet vypnutejsia a su badat prve zlepsenia, jemne vrasky su prec. Mam 56 rokov a uvidim ake zmeny este nastanu.Co sa tyka bolesti, u kazdeho je to individualne. Dalo sa to vydrzat...

Judittzosenca

Eliana ja som bola tiež na Ulthere v Zámkoch a hned pred zákrokom mi tam dali kvapky proti bolesti, ktore účinkujú ževraj lepšie aj rýchlejsue ako lieky. Tiéž som dost.citlivá na bolesť , najviac ma bolela sánka, ale aj očné okolie tie kosti okolo očí, ale inak sa dal zákrok.v pohode zvladnut. Injekcie ti dat nemôžu lebo to by ti museli umŕtvit celu tvar a to sa ani nemôže. A ani krem ze vraj nepomaha lebo je slaby a Ulthera ide hlbsie ako krem. Takze naozaj iba analgetika si dat alebo tie kvapky a vydržat to. Za krásu sa musi niečo vytrpieť ale neboj sa toho,vysledok určite stojí zato.

Judittzosenca

Eliana ja som bola tiež na Ulthere v Zámkoch a hned pred zákrokom mi tam dali kvapky proti bolesti, ktore účinkujú ževraj lepšie aj rýchlejsue ako lieky. Tiéž som dost.citlivá na bolesť , najviac ma bolela sánka, ale aj očné okolie tie kosti okolo očí, ale inak sa dal zákrok.v pohode zvladnut. Injekcie ti dat nemôžu lebo to by ti museli umŕtvit celu tvar a to sa ani nemôže. A ani krem ze vraj nepomaha lebo je slaby a Ulthera ide hlbsie ako krem. Takze naozaj iba analgetika si dat alebo tie kvapky a vydržat to. Za krásu sa musi niečo vytrpieť ale neboj sa toho,vysledok určite stojí zato.

KatkaSolarikova

Vyskúšala som Ulterapiu v apríli na ochabnuté vrásky okolo úst a podbradok Som spokojná, tvár mám vymladenu :-) Bola som v LUMI štúdiu v Nitre.

Elliana

Ahojte, po zvážení rôznych možností som sa rozhodla práve pre Ultherapiu. Moja priateľka bola pred 2 týždňami a dávala si robiť celú tvár. Vravela mi, že bolo to veľmi bolestivé hlavne v oblasti sánky, lícnych kostí a hore nad obočím, čiže všade kde sa hlavica dotkla kosti a ona nie je vôbec citlivka. A tu je môj problém. Ja mám hladinu citlivosti veľmi zníženú, silnú bolesť pociťujem tam, kde iná by len mávla rukou. A tak sa tohto zákroku veľmi obávam, či to zvládnem. Idem si po radu. Je možné pred začatím ošetrenia podať nejaké znecitlivujúce lieky, prípadne je možné aplikovať injekčne lokálne znecitlivenie? Je to naozaj až tak bolestivé? Ďakujem za rady.

Jonatanka

No ja si myslim ze je lepsie kyselinou vyplniť vrásky, alebo botox, lebo Ulthera na mimicke vrasky asi nefunguje, či?

BabuskaMalacky

Zdravím. Chcem se podelit o skusenost s Ultherov, byla sem též v tych Zámkoch a byla sem fakt spokojná. Poslala mne tam dcera, a nelituji. podbradek se mi zmenšil a vyzíram mladši. A za ty peníze nic lepšiho na celkove omlazení nepoznam. Dcera sem dá i moje foto. Pekny den.

petraslancikova

Koncom januara som bola na Hifu osetreni v kozmetickom salone Lumi v Nitre. Osetrenie bolo zvladnutelne, aj ked som ho citila na niektorych miestach, no dalo sa to vydrzat. Odvtedy sa mi vyplnili lica aj zmensil podbradok a celkovo mam tvar pevnejsiu. Cena osetrenia bola fajn v porovnani s Bratislavou. Som spokojna.

Jarka123

Miladaznitry. Bola som v N.Zámkoch, lebo mi to odporučila známa a aj ceny su tam celkom fajn. Robili mi celú tvár a možno pojdem este aj na krk.