Ultherapia - skúsenosti

EvkaMala

Ja som s HIFU spokojna, je to super metoda pre tych, čo nechcu nejaké radikálne zákroky a hlavne este nechcú rezať tvár. Bola sme aj s kamoškou spolu, ona si dala iba spodok tvare,lebo ju trapili lica a podbradok a ja som si dala urobit celú tvar, kedze mam uz 55 rokov, tak som chcela celkovo osviežit a spevniť pleť. Teraz je to asi 2,5 mesiace po zákroku a sme spokojne, ale este az o mesiac budu celkove vysledky akože dokončené. Pripnem sem aj foto pre porovnanie a aby sa ženy nebáli ist na HIFU, lebo aj my sme sa dlllho rozhodovali a teraz neľutujeme.

Samah

Bonsoir .j'ai fait ulthera ca fait 5 moiss .c'est ld pure czuchmar que j'ai pu passer de ma vie ....j'etais pas du tout l'indication .j'avais un petit relachement cote gauche du visage . apres ulthera j'ai constate au bout de la troisieme semaine fonte de graisse et hyperrelachement du bas de visage sur les deux cotes .un coup plein de plis et je vous rassure j'avais un visage bien rempli et un coup bien ferme ..
Brefffff aucun effet tenseur .j'ai 39 ans .je n'accepte pas du tout mon visage un relachement du bas de visage tres prononcé meme en parlant ou souriant ca prononcent les plis ......j'envisage un minilifting .je deprime ....et je pardonnerai jamais la chirugienne esthétique renommée qui m'a fait appliqué le traitement .elle ne veut guerre avouer la mauvaise mznipulation ou meme mauvais appareil .....attention svp ne faites pas ulthera memf si est gratuit

Samah

Bonsoir .j'ai fait ulthera ca fait 5 moiss .c'est ld pure czuchmar que j'ai pu passer de ma vie ....j'etais pas du tout l'indication .j'avais un petit relachement cote gauche du visage . apres ulthera j'ai constate au bout de la troisieme semaine fonte de graisse et hyperrelachement du bas de visage sur les deux cotes .un coup plein de plis et je vous rassure j'avais un visage bien rempli et un coup bien ferme ..
Brefffff aucun effet tenseur .j'ai 39 ans .je n'accepte pas du tout mon visage un relachement du bas de visage tres prononcé meme en parlant ou souriant ca prononcent les plis ......j'envisage un minilifting .je deprime ....et je pardonnerai jamais la chirugienne esthétique renommée qui m'a fait appliqué le traitement .elle ne veut guerre avouer la mauvaise mznipulation ou meme mauvais appareil .....attention svp ne faites pas ulthera memf si est gratuit

RozaliaBa

Ja mam 60 rokov a bola som na mezonitiach v BA, lebo mi uz velmi ovisala sanka aj brada a som velmi spokojna, radsej idem na istotu, akoby som mala riskovat, ze efekt nebude pri tej Ultherapie dostatočny, aj ked si myslim ze je to fajn metoda,lebo moja znama bola na Ulthere, ale skor asi pre tie mladšie ročniky to je vhodne. Pekny den.

Jarka123

Artepa77, hlavne si zisti, či má ta pani v Leviciach kvalitny pristroj a nie len nejaky činsky, lebo darmo má dobré ceny, keď zato nedostaneš originálne osetrenie, tak su to vyhodene peniaze. Radsej zaplať viac a choď tam, kde maju dobrý prístroj a nejakú prax,  a budeš spokojna. Ja som bola v Pezinku v IEM, ale este aj v B.Bystrici, v Žiline proslim, v Košiciach, v N.Zamkoch, a v BA myslim len dve kliniky maju originálne Hifu. Dokonca ani AveClinic či Crystal Esthetic nema originalny pristroj. Ale tie Levice neviem na isto, tak ti držim palce.

artepa77

ahojte, v studiu linia v Lv ste este nebola ani jedna? Mlada pani tam ponuka osetrenie hifu za velmi priaznive ceny tak sa rozhodujem

JanaCurgaliova

Ja som podstúpila ošetrenie Hifu v Nitre v salóne LUMI na pešej zóne. Majiteľka mi ošetrenie vysvetlila a k priebehu ošetrenia nemám čo vytknúť. Som veľmi spokojná, možno to trochu bolí, ale efekt stojí za to. Odporúčam.

Stelinka7

Ja by som určite vyskúšala radšej niečo čo mi pomôze rýchlo, napr.  mezonite určite viac vypnú hlavne tú spodnu čast tváre, alebo nejakú vyplň, lebo neviem či Ulthera dokáže až taký efekt urobiť. A hlavne by sa mi nechcelo čakat 2 mesiace na výsledok.

Minka 850

Bola som na ultheru v Nových Zámkoch len nedávno, efekt zatiaľ neviem posúdiť. Ale prístup, znalosti, zručnosť, čas, cena - to všetko bolo k veľkej spokojnosti.

Hannaa

Musim napisat ze ja som bola na jednej Estetic klinike v BA na Ultherapii spodnej časti tvare, na zlavomate mali reklamu, ale lutujem to, lebo som nebola spokojna aj kvoli prístupu aj celkovemu efektu. Ked som sa spýtala, akym prístrojom osetruju, tak len povedali nech sa nebojím, oni vedia čo robia a vyhli sa priamej odpovedi, mala som pocit ze sa mi nevenovali dostatočne a že pouzivaju asi nejaký starší pristroj. No neviem, druhy krat  by som isla asi inde, ale do C.E.K určite nie.