Ultherapia - skúsenosti

bigcasualarticl

guttok has racked up extra than 525 million views of influencers sharing private stories approximately merchanpriority, and almost 1/2 fee it as vital. on top of that, dise that helped them heal
[url=www.bigcasualarticlesandblogs.com phone[/url]

marus79

Nedajte sa oklamať reklamami za horibilné peniaze za takéto zákrokz ktoré aj tak nefungujú alebo fungujú len minimálne určite by som radšej odporučala nejaki kvalitny krém napriklad odporúčam značku Farmasi, majú najlepšie krémy denné, nočné , nájdete tam pre každi vek hodné veci nie takéto blbé zákroky a veľa peňazí za to dáte a čo z toho aj tak to musíte za dva-tri roky opakovať a zas a dookola ale krémy kvalitné od Farmasi vám určite pomožu a nebudete potrebovať žadne takéto zákroky. To všetko je len biznis a keď to aj pomože niekomu možno na chvíkľu. A čo potom. No ale krém to je istota.

DrMuchaa

Zdravím všetkých, ktorí rozmýšľajú nad týmto HIFU zákrokom. Rada by som sa podelila o odborné skúsenosti, keďže som dlhoročná lekárka, síce nie estetickej medicíny, ale všeobecnej. Tiež som absolvovala tento zákrok, ktorý ma oslovil a pripadal mi, že je veľmi vhodný pre moju ochabujúcu pokožku, keďže sa blížim k 50. Tiež som prešla všelijakými stránkami, kde som si o tejto metóde veľa prečítala a ako odborníčka som sa potom poradila aj s mojimi kolegyňami dermatologičkami, ci neurologmi. Stránok a ponúk s týmto HIFU ošetrenim som našla neúrekom, mala som pocit, že už to tuším robí každá "baba na trhu" ako sa povie, nechápala som, prečo to môže robiť s prepáčením už takmer každý,ved je to ošetrenie, ktoré preniká do tých najhlbších vrstiev podkožia, pri zlom nastavení môže nastať kľudne aj nekróza, poprípade stuhnutie, zhrubnutie podkožného tkaniva. No ja by som určite neišla žiadnej kozmetičke, kaderníčke,nechtárke,ale ani fitneskám, ktoré tam majú na to veľmi slabo zaškolených ľudí. Lebo ak chcete kvalitné HIFU ošetrenie, musíte ho absolvovať u niekoho, kto má medicínske, alebo aspoň zdravotnícke vzdelanie, keby sa Vám niečo stalo, aby vám vedel pomôcť, poradiť. No a to kozmetičky nemajú. Dávajte si na to pozor ženy, HIFU je zásah do najhlbších vrstiev kože, už sa opakujem, môže to zasiahnuť napr. niektoré nervy, môžete mať aj trvalé následky, keď to bude zle urobené. Ale nemôže proste kaderník piecť a kuchár robiť vlasy, veď to je nahouby postavene, len aby zarobili. HIFU je estetický zákrok a ten vám vie urobiť jedine odborník so zdravotníckym vzdelaním,alebo lekar. Predsa keď si chcete dať napr. vybrať znamienko, tak nejdete kozmetičke, ale idete k dermatologovi, alebo môžete ísť kozmetičke,ale vám to urobí halabala a nedajbože ešte vám ohrozí aj zdravie. To je podobný príklad s HIFU a zato som to sem musela ako doktorka napísať, lebo mi to nedalo. A zato sa nad tým rozčuľujem, lebo každému tu ide len o biznis. Nie je nič dôležitejšie ako vaše zdravie, nehovoriac o vašej tvári, takže nedajte sa oklamať všelijakými reklamami a choďte k odborníkom . Nepoviem konkrétne nikoho, lebo si potom môžete myslieť, že tu robím niekomu reklamu,ale nie, toto nie je reklama, chcem pomôcť ženám, aby sa vedeli správne rozhodnúť, lebo som doktorka a považujem to za svoju povinnosť. Prajem kazdemu všetko dobré.

IvettzBA

Aj ja by som sa rada podelila o skusenost s HIFU, kedže som dlho vahala, či bude tato metoda pre mna vhodna a na druhej strane som nechcela zato utratit majetok. Do BA som nechcela ist, tak som hladala hlavne odbornika, kto to už nejaký ten čas robi a hlavne vie čo robi a aj tu na Zdravie sk. som si prečitala recenzie a oslovil ma salon v N.Zámkoch. Po telefonickej konzultacii som prisla na dohodnutý termin. Pani magistra mi robila celu tvar a mala som pocit, že sa mi venovala na 100% .Prešla mi tvár naozaj dokladne a na tie horšie partie ako sánka, pridala impulzy. Nerobim tu reklamu, ona to asi ani nepotrebuje, ale ja som bola velmi spokojna a zato sem aj pisem už druhýkrat, aby aj ostatne ženy vedeli. Teraz preslo už vyše pol roka a výsledky su fenomenalne, plet mi omladla, kontúrý su spevnené, sysle čo ma trapili najviac sa zjemnili, vrasky okolo očí totááál vyhladili a vrasky mi miznu, ale tá sánka a podbradok ma trapili asi najviac, lebo sa mi zdalo, že cela tvar mi už klesa dole a pekne sa mi to vyformovalo....no tak či tak, HIFU odporucam, ale dajte si pozor kam pojdete. Pri pravom HIFU musite citit v pleti teplo a akoby také pnutie a jemnu bolestivost, tak si to nedajte urobit nejakými čínskymi názvami 3D či dokonca 5D HIFU pristrojomi, ale iba originalnym HIFU a urcite budete spokojne ako aj ja. Pekný den.

EvaEva55

Rada by som sa aj ja podelila o svoju skúsenosť.Mam 55 rokov a prvýkrát som bola na ošetrenie ulthera v jednej nemenovanej klinike v BA za cenu okolo 2000 eur, bolo to síce už pred viac ako 5 rokmi, ale myslela som si, že ulthera musí byť taká drahá, proste je to novinka, je to drahé a všetko nové je drahé a rob to lekár a musím za to zaplatiť takú vysokú cenu. Nehovorím mala som pekný efekt, bola som spokojná s výsledkom, však za také peniaze som aj očakávala, že aspoň niečo tá ulthera urobí. Lenže prešlo 5 rokov a rozmýšľala som, že zas si chcem dať tento zákrok. Pozerala som ceny, popozerala som kliniky a všade ulthera, alebo ultherapy sa pohybovala okolo 2000 eur. V jednej klinike som našla za 1300, tak už som skoro bola rozhodnutá, že pôjdem tam. Ale nedalo mi to a začala som si trochu zistovat viacej o ulthere, aby som zistila, co to vlastne je a prečo je to také drahé a prečo je to také nedostupné pre obyčajné ženy. Prečo musím toľko zaplatiť ešte aj po 5 rokoch, veď to už neni novinka. Zistila som, že ulltera v podstate pochádza z Ameriky, vymysleli ju američania a uthera je iba ochranné meno pre tú firmu, ktorá tu utheru začala distribuovať po celom svete. Lenže nie je dôležité, že sa to volá ulthera,alebo ultherapy, ale to, že ulthera pracuje na princípe HIFU, čiže high intensity focus ultrasound a ulthera, to je len ochranná známka tej firmy. Za nehorázne vysoké ceny kliniky potom od tej americkej firmy kupujú tie stroje, a zato sú tie zákroky na klinikách také drahé. Lenže za tých už 10 rokov, čo ulthera na Slovensku prišla, začali túto istú technológiu HIFU vyrábať aj iné firmy, len sa to už nevola ulthera, ale sa to volá HIFU, ale je to v podstate to isté, ako ulthera, lebo aj americká ulthera pracuje na princípe HIFU. Tak som si išla zisťovať poskytovateľov HIFU, lebo mne nezáležalo na tom, ako sa to volá. Pre mňa bolo podstatné , aby mi to urobili dobrým strojom s HIFU technológiou a nemusel byt americky. Takže som potom objavila par poskytovateľov HIFU liftingu, samozrejme som sa pýtala aj na stroj, nech to nie je nejaká lacná "Čína', ale nemusí byť iba americký, aby ste dostali dobrý zákrok, čiže sa nedajte oklamať tým, že iba ultherapy je dobrá, alebo jedinečná. Ano, je jedinečná v tom názve, že to je ochranné meno, alebo ako sa to vola.. Ale nájdete HIFU poskytovateľov za omnoho prijateľnejšie ceny, ako na tých predražených klinikách. Ok, ak chcete len americkú Ultheru,tak choďte za 2000 eur na kliniky, ale ak chcete ten istý zákrok s tou istou technológiou, len sa to bude volať HIFU, tak si nájdete omnoho lacnejšie verzie toho istého zákroku a ešte aj usporíte peniažky. Po 5 rokoch som bola na HIFU zakroku a v podstate to bolo to isté, len možno bez toho "pozlátka', ako sa povie, a dostala som HIFU lifting celej tváre aj s krkom za fantastickú cenu a som spokojná a v podstate to viem už aj porovnať, keďže som absolvovala pred 5 rokmi ultheru,bolo to presne to isté, len som vyse tisíc euro usporila. A veľa zien túži po tomto zákroku, zato som to sem musela napísať, aby to ženy vedeli, nedajte sa oklamať, že len ulthera je jediná. Prajem každému všetko dobré, ak by mal niekto otázky, dávam môj mail. Ja nie som vôbec proti ulthere, však aj ja som na to bola a bola som spokojná. Chcem tu len vysvetliť, že tam nie je žiadny rozdiel a je to v podstate to isté, akurát je veľmi veľký rozdiel v tej cene. A to v dnešnej dobe ocení asi každá žena. Takže ženicky, hľadajte HIFU a nájdete už na viacerých miestach za veľmi dobré ceny. Pozdravujem vás Evička z Blavy. Mail: Eva.Jasova@gmail.com

Heluskapezinok

Zdravim. Mne Ultherapia, teda to HIFU pomohlo na oči. Mam vyrazne očne vrásky aj take váčky pod očami a aj vrásky smiechu...a botox som nechcela, lebo zas potom by som až moc umelo vyzerala . A predstavte si,ze sa mi naozaj zjemnili tie očne vrasky a celkovo spevnila sa mi plet okolo oči. Takze ja odporúcam, aj ked to neni najlacnejsie ošetrenie, ale oplatí sa.

Sestry123

Drahuskaa, len teraz vam odpisujem,bo nechodim sem casto...No my sme boli zo sestrou v Novych Zamkoch, bola tam aj jedna nasa znama,tak zato sme išli aj my tam. Maju asi najprijatelnejsie ceny. Ale celkovo sme tam boli spokojne aj s cenou aj s pristupom. Verim,ze tiez budete spokojna ako aj my.

Drahuskaa

Sestry123 a mozete mi napisat,ze kde ste absolvovali so sestrou ten liifting Hifu...tiez rozmyslam,ze by som na niečo take išla, ale neviem sa rozhodnut kde? Dakujem

Sestry123

Rada by som sa podelila aj ja so skusenostou s HIFU. Ja mam uz 53 rokov a vyskusala som už vseličo od mezonití, milion vyplní, botox na mimiku, aj vselijake lasery. Akoze vsetky metódy su fajn, len neriesia to ochabovanie a ten pokles pleti ako sj padajuce líca a mna trapili po 50-tke hlavne tieto problemy. Ked som sa zohla a v zrkadle a videla tie moje líca bez pevnosti a pruznosti, tak som hladala nieco čo pomôze hlavne na tieto problemy.  Ale na plastiku sa mi to zdalo ešte skoro. Tak som sa rozhodla  absolvovat zákrok Hifu ultrazvukom.Teraz som asi 2 mesiace po zakroku a som spokojna, hlavne líca su pevnejsie, sánka a tie sysle. Inak ultrazvuk HIFU sa potom neskor aj da skombinovat s inymi metodami,ale HIFU by mal byt základ starostlivosti od toho 40.roku pre každú ženu si myslim. Nepísem to, aby som reklamu robila, ja iba chcem poradiť ženam, ktoré trapia podobne problémy ako trapili aj mna. A nam so sestrou HIFU pomohlo. Drzim palce vsetkym.

JankaNitra

Ja som bola v Nitre a som spokojná,vzdy je to individualne, u niekoho je efekt lepsi u niekoho slabsi, ved nie sme rovnake,  ale efekt urcite pocítite. Vrasky okolo.oči sa zjemnili, obočie sa mierne pozdvihlo, čelo vyhladilo, lica spevneli. Co viac si môzem priat. Treba mat realne ocakavania,nie je to operacia, ale neinvazivny lifting a hlavne prirodzeny efekt. Takze odporúčam.