Znížená imunita

Sarah221

Ja by som poprosila o radu co sa tyka doplnkov. Ake su dobre na posilnenie imunity? Hlavne nech maju aj certifikat kvality :-D a nech viem ze obsahuju naozaj prirodne zdroje a su aj ciste cize ziadne tazke kovy a ine skodlive blbosti. Dakujem. :-)

chryzantenka

mne dobre zabera kombi zinok + vit c a vit D3, zinok si kupujem od sunday natural, vyskusala som viac znaciek ale vadili mi na zaludok, neviem dovod, d3 je silnejsi ako d2

Simonka324

hanuschka a michal: musim priznat, ze sice som si wobenzym kupila na posilnenie imunity, ale bola som trochu skepticka. Uz ho kupujem treti rok a som s nim maximalne spokojna. Vrelo odporucam

hanuschka

Michal aj ja som ho naordinovala celej rodine, u nas doma je to proste must have najma v tomto obdobi, ked pocasie sa blazni, ked taketo zmeny nastavaju, ze teplo zima, tak aby to zdravie kazdeho z nas doma zvladlo :)

anetta1000

podľa mňa pri problémoch ako je znížená imunita, oslabená imunita, tak sú potrebné lieky, mne pomohol z tohto problému Wobenzym, síce to nešlo hneď, ale pravidelným užívaním týchto liekov sa môj zdravotný stav rapídne zlepšil, z čoho som mala radosť, lebo mať oslabenú imunitu a čeliť každú chvíľu nejakým zdravotným problémom to nie je celkom príjemné

betuska22

Na biele krvinky sú dobré potraviny s veľkým obsahom nenasýtených mastných kyselín - ryby, avokádo, olivový olej. Celkovo na imunitu je okrem vitamínu C účinné i "déčko". Vyskúšaj kvapky alebo kapsuly od Genericy.