Znížená imunita

magduska

tetableta...co by si chcela vediet o mojej imunite?...rada ti poviem ako to u mna vsetko bolo...uz ked som sa cez to dostala uz mi nerobi problem to rozoberat...ked som mala tieto problemy a nevedela som sa z nich dostat, tak vtedy mi robilo problem o tom hovorit a vobec si to pripustit avsak dnes uz nie...

magduska

tetableta...oponovat mi mozes...ale kedze uz mam s tymto aj sama skusenost a nebolo to pre mna lahke obdobie tak uz mam svoju pravdu...a take veci, ze bez liekov a podobne to uz nie je pre mna...verila som takym radam kedysi, teda chcela som im verit, ale nepresvedcili ma o tom, ze ma zmysel im verit...takze za mna tolko :)

tetableta

Ahoj Magduska, musim ti trosku oponovat. Urcite sa imunita da zvladnut aj bez liekov! Tiez som si uz presla vselicim - mam dve dcerky, ta starsia mavala pravidelne laryngitidu od 1.roku. Znamy nam doporucil vyzivovy doplnok - (nie liek). Odkedy ho pijeme cela rodina, u Dr. sme neboli vyse roka a pol, dokonca mladsia dcerka chodi od 18 mes. do skolky, u lekara nebola ani raz.
Laringitida, krvny tlak, zapaly, bakterie v zaludku a v neposlednom rade aj onkologicke ochorenie.
Viac informacii u mna, nebudem sa viac rozpisovat. Lieky nevyliecia. Skoda, ze uz len malo ludi sa spolieha na prirodu!
Pekny den :)

magduska

lipovka mozem ti povedat na co som prisla za posledne mesiace...imunita bez liekov nie je schopna sa pozviechat a zacat fungovat spravne...vitaminy nedokazu to co dokazu lieky...liecit...to je medzi nimi hlavny rozdiel...tiez som sa trapila s oslabenou imunitou ku koncu roka jej liecbu som neustale odkladala lebo som si myslela ze ved to same nejako prejde...avsak same nikdy nic neprejde...