Znížená imunita

HenaZ

almarinos na zaklade coho to tvrdil?..ono sto ludi sto nazorov a je to normalne..kadecim som si aj ja presla, kym som si dala imunitu do poriadku, ale nastastie som uz na tom dobre a nemusim sa nicoho bat..enzymy su dobre z pohladu, ze maju siroke vyuzitie..

Jh

Čo sa týka imunity, mám skvelú skúsenosť s tradičnou malajskou medicinou, potvrdzujem že minulý rok žiadne nachladnutie, kašle , angíny nič, ani ja ani dcera

Laksy

Ja si kupujem vitamíny D,C,Mg a B. A mám bohatú stravu na vlákninu a hodne zeleniny a ovocia. Imunitu mám odbrú a k tomu troška športujem.

Almarinos

Mam pocit, ze tu niekto naschval propaguje Wobenzym. Pozna niekto nieco lepsie? Lepsi enzym?
RNG tvrdil,ze Wobenzym JE SLABY A SU UZ DOSTUPNEJSIE INE PREPARATY.
Mate niekto skusenosti?
Hlavne z tych ludi, ktori sem dlhsie chodite, aby sme pripadne eliminovali lobing farma firmy co to vyraba.
Ja som vyskusal QUERCETIN + BROMELAIN. To odporucil RNG. Ale mi z toho bolo cudne, bolela ma z toho hlava. Tak som ho vysadil.
Ma niekto iny typ na enzym?

krtko7

hm. Musím ti dať za pravdu. Aj ja som nižšie písala, že kupujem tento liek a dobre mi robí.
Už aj sestra si ho kúpila na základe toho pri čom všetkom mne pomohol :)

krtko7

hm. Coja tak už tri roky si kupujem wobenzym, preto mám istotu. Odkedy si ho dávam, tak som nemala problém, žeby som vyľahla alebo čosi a to je pre mňa znak toho, že robím dobre, čo robím.

krtko7

hm. Teraz áno veď my sme boli včera na testovaní a tak som dúfala, že nikto nezakašle alebo niečo, lebo teraz mám z toho obavy ešte viacej. Ako keď niekto zakašľal tak normálne, že nebola táto pandémia, tak som to neriešila lebo tiež si dávam tento liek a vedela som, že vďaka tomu som fit roky, tak pohoda :D