Znížená imunita

Bionetla

Tak to ano, len teraz ked je clovek chory tak je to este komplikovanejsie, preto je najlepsie byt v tychto tyzdnoch zdravy a aj preto teraz u nas wobenzym nemoze za ziadnych okolnosti chybat :)

krtko7

hm. Bionetla toto som si aj ja začala uvedomovať, ale pokiaľ nie som ja chorá tak je to všetko v najlepšom poriadku a neriešim. Horšie by bolo keby mi doma chlap ochorel, vtedy by som začala panikáriť.

Bionetla

Ako sa mate? Ja pozorujem, ze ako zacal skolsky rok tak pomerne dost ludi je okolo mna chorych a to este nie je ani koniec septembra :/

harpera

Hanuschka na to ze to dlho trva pride az clovek ked sa v tom ocitne ked ma problemy s nou, mam kamarata co kedysi nad tym hadzal rukou ze ved problemy s imunitou to neni nic vazne a casom zmenil nazor od zakladov

HenaZ

trva..napriklad ja uzivam Wobenzym uz viac ako dva a pol roka..a citim sa omnoho lepsie ako som sa citila pred casom..kym som tento liek nebrala..mne pomohol..zo zaciatku som si ho kupila kvoli problemom s mykozou..ale pomohol mi nielen pri tom..ale aj pri takych beznych chripkovych obdobiach tie som bez problemov prekonala...

hanuschka

Mjanik keby to bolo take jednoduche ako popisujes. Ale nie je. Liecba oslabenej imunity trva dlho. Tiez mne mesiace trvalo kym prislo zlepsenie. Kadeco som si myslela, ze mi je, uz som myslela ze mam aj alergiu, ale nestastie sa to nepotvrdilo. A teraz si davam fest pozor aby moja imunita bola na tom dobre, aby som si nepresla problemami opat. Lebo nebolo to prijemne.

krtko7

hm. Sarah na imunitu majú dobrý vplyv enzýmy. Takže na tvojom mieste by som sa po niečom takom pozerala. Ja mám s nimi skúsenosť už asi tri roky :)

mjanik

+tvoj problém treba rozdeliť:1,mykoza-liečiť cez pečeň,
2,krv- liečiť cez liečbu krvi
obidva prípady sú ľahko liečiteľné akupunktúrou