Znížená imunita

mijja

Pomogga zo zahraničných stránok by som nič takéto neobjednávala a teda aj neužívala, nemáš tam istotu, či je to dobré, či ozaj to môže pomôcť, preto ja sa skôr spolieham na veci, čo sú u nás registrované, schválené a majú preukázateľné účinky.

hanuschka

Hena ale nie su enzymy ako enzymy, to som na to aj sama prisla, na imunitu treba velakrat zakrocit liekmi, len tie mnohokrat dokazu pomoct. Ja si aj preto kupujem Wobenzym, lebo to je liek, ktory je na liecbu imunity urceny ;)

HenaZ

almarinos na zaklade coho to tvrdil?..ono sto ludi sto nazorov a je to normalne..kadecim som si aj ja presla, kym som si dala imunitu do poriadku, ale nastastie som uz na tom dobre a nemusim sa nicoho bat..enzymy su dobre z pohladu, ze maju siroke vyuzitie..

Jh

Čo sa týka imunity, mám skvelú skúsenosť s tradičnou malajskou medicinou, potvrdzujem že minulý rok žiadne nachladnutie, kašle , angíny nič, ani ja ani dcera

Laksy

Ja si kupujem vitamíny D,C,Mg a B. A mám bohatú stravu na vlákninu a hodne zeleniny a ovocia. Imunitu mám odbrú a k tomu troška športujem.

Almarinos

Mam pocit, ze tu niekto naschval propaguje Wobenzym. Pozna niekto nieco lepsie? Lepsi enzym?
RNG tvrdil,ze Wobenzym JE SLABY A SU UZ DOSTUPNEJSIE INE PREPARATY.
Mate niekto skusenosti?
Hlavne z tych ludi, ktori sem dlhsie chodite, aby sme pripadne eliminovali lobing farma firmy co to vyraba.
Ja som vyskusal QUERCETIN + BROMELAIN. To odporucil RNG. Ale mi z toho bolo cudne, bolela ma z toho hlava. Tak som ho vysadil.
Ma niekto iny typ na enzym?

krtko7

hm. Musím ti dať za pravdu. Aj ja som nižšie písala, že kupujem tento liek a dobre mi robí.
Už aj sestra si ho kúpila na základe toho pri čom všetkom mne pomohol :)

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.