Znížená imunita

HenaZ

trva..napriklad ja uzivam Wobenzym uz viac ako dva a pol roka..a citim sa omnoho lepsie ako som sa citila pred casom..kym som tento liek nebrala..mne pomohol..zo zaciatku som si ho kupila kvoli problemom s mykozou..ale pomohol mi nielen pri tom..ale aj pri takych beznych chripkovych obdobiach tie som bez problemov prekonala...

hanuschka

Mjanik keby to bolo take jednoduche ako popisujes. Ale nie je. Liecba oslabenej imunity trva dlho. Tiez mne mesiace trvalo kym prislo zlepsenie. Kadeco som si myslela, ze mi je, uz som myslela ze mam aj alergiu, ale nestastie sa to nepotvrdilo. A teraz si davam fest pozor aby moja imunita bola na tom dobre, aby som si nepresla problemami opat. Lebo nebolo to prijemne.

krtko7

hm. Sarah na imunitu majú dobrý vplyv enzýmy. Takže na tvojom mieste by som sa po niečom takom pozerala. Ja mám s nimi skúsenosť už asi tri roky :)

mjanik

+tvoj problém treba rozdeliť:1,mykoza-liečiť cez pečeň,
2,krv- liečiť cez liečbu krvi
obidva prípady sú ľahko liečiteľné akupunktúrou

Sarah221

Ja by som poprosila o radu co sa tyka doplnkov. Ake su dobre na posilnenie imunity? Hlavne nech maju aj certifikat kvality :-D a nech viem ze obsahuju naozaj prirodne zdroje a su aj ciste cize ziadne tazke kovy a ine skodlive blbosti. Dakujem. :-)

chryzantenka

mne dobre zabera kombi zinok + vit c a vit D3, zinok si kupujem od sunday natural, vyskusala som viac znaciek ale vadili mi na zaludok, neviem dovod, d3 je silnejsi ako d2

Simonka324

hanuschka a michal: musim priznat, ze sice som si wobenzym kupila na posilnenie imunity, ale bola som trochu skepticka. Uz ho kupujem treti rok a som s nim maximalne spokojna. Vrelo odporucam

hanuschka

Michal aj ja som ho naordinovala celej rodine, u nas doma je to proste must have najma v tomto obdobi, ked pocasie sa blazni, ked taketo zmeny nastavaju, ze teplo zima, tak aby to zdravie kazdeho z nas doma zvladlo :)