Znížená imunita

Mata90

Aj ja mam donru skusenost s wibenzymom. Mala som velke problemy so slabou imunitou. Byvala som chora kazdy mesiac, bolo to velmi tazke, lebo som sa nemohla vobec sustredit na rodinu, pracu,nic,Kamaratka mi potom odporucila wobenzym a ten mi pomohol. Uzivam ho dlhodobo

lipovka

Určite užívaj betavital aspoň 2-3 mesiace, máme odskúšané - výborný na krv, okrem toho bakteriostatický a imunitu posilňujúci. Na stránke liečebnej výživy mojezdravie.sk nájdeš podrobnejšie info + vieš aj kúpiť. Je to koncentrovaný extrakt z cvikly s neuveriteľným účinkom.

hanuschka

jogo a co ty cloveku dokazes pomoct s imunitou? to je vec ktoru treba riesit cez lieky, vo vnutri tela, aby sa telo zacalo spamatavat aby sa dali dokopy veci v tele ktore su narusene, kde je problem a podobne, neda sa to vyriesit tak ze niekto za tebou pride a sup je fit :)

hanuschka

Magduska v lete ma trapili podobne otazky, nevedela som ani ci mam imunitu oslabenu alebo ci sa ma zmocnila alergia, nasledoval kolotoc zdravotnych problemov ktore ma donutili zacat to riesit. Kedze vitaminy nepriniesli ziadny uspech. Musela som si nasadit liecbu aby som sa z toho dostala ;)

magduska

na oslabenu...imunitu...ste mi tu toho poradili dost ale ako vybrat co z toho je spravne? Lieky? vitaminy? ...alebo co? som v tom stratena a zaujimalo by ma co sa moze stat ked sa ta imunita nebude liecit a davat dopkopy hned v zarodku??

smolenka

Ja by som na zníženú imunitu doporučila prípravok, čo ošetrí sliznice vrátane slizníc tráviaceho traktu,kde sa imunita tiež tvorí a všetko sa ňou,čo príjmeme, vstrebáva (viac alebo menej).

bee_1

treba parvidelne uzivat vitaminy teraz v zime najma vitamin c skus pozriet cez -odkaz odstránený-
su tam vselijake akcie