AIDS

Príspevok v téme: AIDS
Smutna:(((

Ahojte ludia..pred urcitym casom mi priatel povedal, ze v lete spaval s inou. To som myslela ze zomriem. Sme spolu viac ako dva roky..mam 17. po tej sprave mi ale povedal este horsiu vec, ze ho nakazila AIDS...dala som si spravit testy aj ja na jeho naliehanie, pozitivne. Som HIV pozitivna..ja a on sme sa dali spolu opat dokopy. nemam nikoho ineho. nedokazem ale zit s myslienkou, ze zomieram. prosim vas, pomozte mi...ak mate aj vy takyto problem, urcite sa ozvite..nenechajte ma v tom samu, rozmyslam, ze sa zabijem. Aj tak zomriem..:(((

nelinka

ahojte. spala som s jednym chalanom. je gay. a vela tychto chalanov ma aids. bojim sa. su tomu asi 3 tyznde a ja mam na tele uz tyzden vyrazky.mala som vyhodenu aj tvar. ale to mi zmizlo. a teplotu ani chripku ani nic podobne som nemala. neviete kde najdem nejake obrazky o priznakoch aids??? napr. tie vyrazky??pls dakujem nelinka

zuzana/ka

Kate ja si myslim, ze ten cas tyzden je ok. Do jedneho tyzdna sa daju testy urobit. Tak skus si ich dat urobit niekde inde. V cetre napr. v BB. Tak budes chceit tak budeme moct tam ist spolu. Ja tam idem s jednou spoluziackou. Zuzana (nechcelo sa mi prihlasit)

kate

zuzana a nemohlo sa stat nieco som isla na testy a oni mi nespravili ten test ale tam len napisali ze negativ?? lebo som sa rozpravala s doktorkou a ze nie vzdy maju to potrebne serum... tak sa da krv zamrazit az kym ho mat budu a ja som mala vysledky uz po tyzdni co sa mi zda dost skoro...

kate

zuzana ale gynekologicka mi uz jedny testy robila a vraj mi druhe neurobi.. tak to asi skusim este u obvodnej..ale aj tak mam pocit ze v ziline je to akesi zle

zuzana

kate nepanikar, to este nic nemusi znamenat... zadarmo by ti ich mali urobit aj u tvojej lekarky, u gynokeloga a tiez aj v cetre AIDS... Adresu do blavy som tu davala uz, tak si najdi v predchádzajucich strankach,lebo si ju nepamatam... a v BB je jedno cetrum oproti Starej menocnici (Ulica: Cesta k nemocnici) a tam ich robia tiez zadarmo a anonymne. V telefonnom zozname som to nenasla. Ak najdem presne adresu, tak napisem.