AIDS

Príspevok v téme: AIDS
Smutna:(((

Ahojte ludia..pred urcitym casom mi priatel povedal, ze v lete spaval s inou. To som myslela ze zomriem. Sme spolu viac ako dva roky..mam 17. po tej sprave mi ale povedal este horsiu vec, ze ho nakazila AIDS...dala som si spravit testy aj ja na jeho naliehanie, pozitivne. Som HIV pozitivna..ja a on sme sa dali spolu opat dokopy. nemam nikoho ineho. nedokazem ale zit s myslienkou, ze zomieram. prosim vas, pomozte mi...ak mate aj vy takyto problem, urcite sa ozvite..nenechajte ma v tom samu, rozmyslam, ze sa zabijem. Aj tak zomriem..:(((

nesmelá :-(

ahojte..asi pred 5 mesiacmi som sa rozišla s chlapcom..kvôli tomu že ma podviedol..no najhoršie na tom je že ma podvádzal už dlhšie..proste strieda partnerov ako špinavé prádlo...mám strach či náhodou nie je nakazaný..bojím sa ísť na testy ale predovšetkým sa ja necítim veľmi dobre

kupelnik

aj ked som tuto temu uvidel prvy krat ihned mi vyhrkli slzy do oci...smutnu ako osobu som nepoznal ani nikdy nevidel.aj napriek tomu som si uvedomil aky je ten moj zivot zranitelny a aj napriek vsetkym problemom je krasne ho zit.uz len kvoli rodicom.dakujem za osvietenie

kikulka

sprivodné znaky HIV nie sú,až keď máš AIDS,tak máš silný sklon k rýchlemu ochoreniu,prakticky nemáš žiadnu imunitu,aj na obyčajnú chrípku sa dá zomrieť.Ak je niekto HIV pozitívny,to ešte neznamená,že má AIDS.Inkubačná doba tohto ochorenia môže byť až niekoľko rokov.

aleee

Z citania tychto prispevkov som zostala velmi zmatena...Je mi luto,ze to dievca zomrelo,je strasne ked musi taky mlady clovek zomriet...Doteraz som nad HIV nikdy nerozmyslala...Kde sa robia tie testy? Kolko sa za to plati? Mam len 17,nebude to problem? Za odpoved vopred dakujem

tami

isteze....Aids neexistuje...Ludia na to umieraju len tak,ze si to vsugeruju....Roberto,ci zorin ci kto si..Nejedol si pred spanim??Vtedy sa take bludy zvyknu snivat..

roberto

HIV nesposobuje AIDS! Zobudte sa prosim na slovensku! A CITAJTE STRANKY VO SVETE! HIV testy nielen nefunguju tak ako by mali – ale ani vlastne nemozu izolovat ten tak zvany virus “HIV” – a 90% casu nefrunguju vobec alebo su negativne pozitivne!@#&^$%$# (co hovory za vsedcko:)! Na svete este zatial nexzistoval virus ktory vas zabije za 10-15 rokov! HIV je jednoducho nazvany a ko “retro-virus” www.duesberg.com zobudte sa a prestante podpalovat a napajat sprostu propaganda Americkych Pharma podnikov! (Ty zarabaju z kazdeho “tak zvaneho “aids” pacient $18,000 rocne – pekne peniaze – preto to loz drzia tak vysoko!
Ja som v Amerike a my tu ten skandal pozname us za poslednych 5-6 rokov.

roberto

HIV nesposobuje AIDS! Zobudte sa prosim na slovensku! A CITAJTE STRANKY VO SVETE! HIV testy nielen nefunguju tak aby izolovaly HIV – ale 90% casu nefrunguju vobec! Na svete nexzistuje virus ktory vas zabije za 10-15 rokov! HIV je jednoducho nazvany a ko “retro-virus” www.duesberg.com zobudte sa a prestante podpalovat a napajat sprostu propaganda Americkych Pharma podnikov! (Ty zarabaju z kazdeho “tak zvaneho “aids” pacient $18,000 rocne – pekne peniaze – preto to loz drzia tak vysoko!
Ja som v Amerike a my tu ten skandal pozname us za poslednych 5-6 rokov.

zorin

HIV nesposobuje AIDS! Zobudte sa prosim na slovensku! A CITAJTE STRANKY VO SVETE! HIV testy nielen nefunguju tak aby izolovaly HIV – ale 90% casu nefrunguju vobec! Na svete nexzistuje virus ktory vas zabije za 10-15 rokov! HIV je jednoducho nazvany a ko “retro-virus” www.duesberg.com zobudte sa a prestante podpalovat a napajat sprostu propaganda Americkych Pharma podnikov! (Ty zarabaju z kazdeho “tak zvaneho “aids” pacient $18,000 rocne – pekne peniaze – preto to loz drzia tak vysoko!
Ja som v Amerike a my tu ten skandal pozname us za poslednych 5-6 rokov.

zorin

HIV nesposobuje AIDS! Nebojtesa toho ked vas identifikuju stym ze mate HIV! Citajte internetove stranky vo svete www.virusmyth.com HIV je nic - len sprosty retro virus na ktory telo zaujme obranu za par hodin a zlikvidujeho. To je ta sprosta propaganda co mi tu na zapade uz otom vieme 5 rokov! Zobudte sa, ne-exzistuje virus co dormantne sedi vo vasom tele a caka na moznost ako by sa osvetlil! Na HIV by testovalo positivne 25% populacie ked by im urobily testy! Liecba "takzvaneho AIDS" je velky peniaz pre pharmaceuticke podniky! MATE HIV - so what? Nerobte si stoho hlavu!