AIDS

Príspevok v téme: AIDS
Smutna:(((

Ahojte ludia..pred urcitym casom mi priatel povedal, ze v lete spaval s inou. To som myslela ze zomriem. Sme spolu viac ako dva roky..mam 17. po tej sprave mi ale povedal este horsiu vec, ze ho nakazila AIDS...dala som si spravit testy aj ja na jeho naliehanie, pozitivne. Som HIV pozitivna..ja a on sme sa dali spolu opat dokopy. nemam nikoho ineho. nedokazem ale zit s myslienkou, ze zomieram. prosim vas, pomozte mi...ak mate aj vy takyto problem, urcite sa ozvite..nenechajte ma v tom samu, rozmyslam, ze sa zabijem. Aj tak zomriem..:(((

zuzana

mo: tak to som predpokladala, ze to tak dopadne.. lebo moj gynekológ mi urobil to iste... ked som ho ziadala o komplexne vysetrenie na pohlavne chory a na HIV... trvalo mi pol roka kym som nabrala vobec odvahu sa ho spytat... mala som velmi podareneho byvaleho, ktorý HO strkal,kade chodil... ale som rada, ze ta ukludnil... u mojej spolubyvajucej to gynekolog zobral v pohode a rozbral jej krv a poslal na rozbor... za tyzden mala vysledky... papa a drzkaj sa... PS: testy su zadarmo, hradi to poistovna!!!!!

zuzana

lukas: prepac, ale sibe ti ludom odporucat, ze ked chcu zistit, ze ci su HIV nakazeny, tak ist darovat krv. Si normalny. To je navacsia hlupost, co moze clovek urobit a este aj tym ohrozit ostatnych, kedze mozu byt aj falosne negativne, ked neubehla doba kym sa urobia v tele protilatky... taku blbost uz nikdy nevypusti... nikde prosim ta...

zuzana

kate: ak si nie si ista, tak si daj urobit testy niekde inde. Napr. v centre. Jedno je aj v BB oproti starej nemocnici, ale ked ti po roku od mozneho nakazenia robili testy a boli negativne, tak su negativne.

kate

lukas a kde si myslis ze sa stala chyba? mne neslo o to ci je to anonymne, ja som tie vysledky ani nevidela ale doktorka je dost dobra znama, ona by mi neklamala, jedine na tej stanici keby sa stalo nieco

lukas

To je jasne,ze sa stala chyba,ale tych sto korun som ja neplatil a myslim si ze to nema nic spolocne so 100sk,ze je to dost hlupe dat stovku a zachovame sa k tebe lojalne.Kate a ked si dostala vysledky mala si na nich svoje meno?lebo ja mal.ty asi nie,ze?cez hygienicke je to anonymne asi?na tu hygienu som chodil jak trotl a nakonec ked otvorili tak ma poslali obvodnej.ta moja obvodna to dost posrala.ta positovna s tym debilom este viac...

kate

mne brala krv moja doktorka, ja som to zaniesla na hygienicke a potom ano mala vysledky.. tak neviem mohla sa stat niekde chyba?platila som za to 100

lukas

Chcem dat ludom radu nad ZLATO,ktori sa chcu otestovat tak radsej nastivte sukromne laboratorium (zacvakajte za to trochu viac penazi) alebo chodte darovat krv,(na hygienickom neviem presne ako to funguje)!ludia su jebnuty strasne!!!a nie je v tom nic anonymne(podla mojho nazoru)!ja som si daval robit testy,obvodna mi povedala aby som siel na hygienicke,tam mi zase povedali,ze obvodna mi mala odobrat krv a poslat tam...tak som zas siel obvodnej a ta ma poslala na infekcne,kde mi konecne odobrali krv a spravili testy.Dopadli dobre som -,ale urobilo mi to tolko zleho.mh?testy idu cez zdravotnu poistovnu,tam robi viac ludi,ktori ma poznaju a to som si ani neuvedomaval,ale viem o jednom debilkovi,ktory uz davno v minulosti hodil na mna moc spiny a ten to max. rozchyril dalej a zajtra idem obvodnej a mam podozrenie ze aj ta to rozchyrila dalej...byvam na dedine takze cele okolie aj mimo mojej dedine na mna hovori ze som pozitiv a ze som nakazeny,ze chlastam v bare bez zmyslu zivota a podobne píííííc....HAHAHA!!!Je to jedna velka sedliacka sracka debilov,ale mne to je jedno,som zdravy a stastny a nikdy ma nezaujimalo co si ludia myslia o mne,ale co ja si myslim o sebe-to je NAJpodstatnejsie(podla mna).no par veci si urcite s niektoryma ludma budem muset vybavit(s tym debilom a obvodnou)!!neviem si predstavit tu situaciu kedyze som +???
drzim vsetkym + palce a drzte sa,liecte sa,bojujte a uzivajte sa naplno kazdy den!povecte o svojom probleme len NAJlepsim ludom,ktorych poznate a davajte si na to velky pozor!!!nic nie je stratene:-)....

kate

syma a nemohli sa nejako pomylit, lebo ja mam dost velke podozrenie ze to mam. ak nie tak som len rada, ale aj tak som stale neista.prosim porad

mo

Zuzana:No bola som u gynekologa, ale povedal mi že na 99% mi nič nebude, pretože v oblasti mojho bydliska sa AIDS nevyskytuje, že na SR je registrivaných 120 hiv pozitívnych- z coho je 1/3 cudzincov... a že žiadna z jeho (z mojho i lekarovho okresu) pacientiek nebola pozitívna... a este dodal že mi nie sme krajina kde sa to vyskytuje v takom množstve... a že by to bolo veeeelmi už neviem ake keby som bola pozitívna. A inak mi povdal že sa za to plati 150-200 co nie je až tak vela...ved uvažujem že aj tak si ich dam urobit...niekedy cez leto, a bude pokoj, ale uprimne Ti poviem že už som kludna :)pa pa