AIDS

Príspevok v téme: AIDS
Smutna:(((

Ahojte ludia..pred urcitym casom mi priatel povedal, ze v lete spaval s inou. To som myslela ze zomriem. Sme spolu viac ako dva roky..mam 17. po tej sprave mi ale povedal este horsiu vec, ze ho nakazila AIDS...dala som si spravit testy aj ja na jeho naliehanie, pozitivne. Som HIV pozitivna..ja a on sme sa dali spolu opat dokopy. nemam nikoho ineho. nedokazem ale zit s myslienkou, ze zomieram. prosim vas, pomozte mi...ak mate aj vy takyto problem, urcite sa ozvite..nenechajte ma v tom samu, rozmyslam, ze sa zabijem. Aj tak zomriem..:(((

kate

zuzana, neviem mam taky blby pocit ale pockam este do leta a pojdem tam znova... ja sa len preto pytam, ze ci nemohli z nedbalosti alebo z lahostajnosti tych pracovnikou vyst zle vysledky

zuzana

kate... myslim, ze nie... iba ak by ti zamenili vzorky, ale to sa v dnesnej dobe veli malo stava... ak mas trach tak chod este raz.... ale ja si myslim, ze to mas v psychike... preco sa tak bojis, ked ti vysli negativne vysledky?

zuzana

Kate mohli ti vyjst "falosne" negativne testy na HIV, iba v tom pripade, keby si bola testovana skor ako uplynul cas,kym sa vytvoria v krvi protilatky na virus HIV. Teda v obdobi do 3-6 mesiacov od mozneho nakazenia. V tom pripade este telo nemuselo vyprodukovat dostatok protilatok v krvi na to aby ich testy zachytili. Ak is bola testovana po tomto obdobi si v poriadku. Ak nemas istotu, tak si chod testy urobit znovu.

kate

ved prosim proradte niekto... mam dost vaznu obavu ze som pozitivna, mala som priznaky a aj chalan bol dost divny, no bola som na testoch a je to negativne... viete niekto o tom , ze by bol test niekedy chybny? lebo ja uz neviem co robit..

kate

zuzana ja som si dala to iste spravit, teda komplexne vysetrenie, vraj je vsetko negativne, no som neista, ci sa nahodou nemohla stat niekde chyba, ale ked vsetci hovorite ze nie, tak asi tomu verim ze nie

levica

ľudia, čo hovoríte o nejakých 100,- Sk?
V Bratislave je špeciálný ústav pre AIDS, kde prídete ráno do 9:30 hod. Tam Vám zoberú krv bezpaltne a anonymne. Pridelia Vám len nejaké číslo, podľa ktorého sa o týždeň budete informovať o výsledky. Sú tam super sestričky, ktoré Vám aj poradia....

lukas

Kate ja ta v ziadnom pripade nechcem vobec zneistovat,nepochopila si.ani mne vobec neislo o to ci je to anonymne,anonymitu som bral za samozrejmost.ale moja skusenost je taka ze mozu byt anonymne ale nemusia ked su v danych instituciach neadekvatny ludia.ide o debilitu ludi z komara urobit somara a tym padom predsudok voci danej osobe,konkretne voci mne.ale je to v pohode som negativ a ostatne ma nezaujima a uz sa nechcem k tomu vracat len som chcel dat ludom radu aby nahodou nedopadli ako ja!