AIDS

Príspevok v téme: AIDS
Smutna:(((

Ahojte ludia..pred urcitym casom mi priatel povedal, ze v lete spaval s inou. To som myslela ze zomriem. Sme spolu viac ako dva roky..mam 17. po tej sprave mi ale povedal este horsiu vec, ze ho nakazila AIDS...dala som si spravit testy aj ja na jeho naliehanie, pozitivne. Som HIV pozitivna..ja a on sme sa dali spolu opat dokopy. nemam nikoho ineho. nedokazem ale zit s myslienkou, ze zomieram. prosim vas, pomozte mi...ak mate aj vy takyto problem, urcite sa ozvite..nenechajte ma v tom samu, rozmyslam, ze sa zabijem. Aj tak zomriem..:(((

mirkooo

sak su aj dake lieky nie??? moja znama robi v jednom novom pracovisku na slovensku kde pripravuju nejaky novy lek, no ktovie co to zac nieco new :) dufam ze to bude pomahat mnohym ludom

kolofy

všetci hiv.pozháňajte si knihu léčba všech druhú nemocí-väčšinou maju tieto knihy v predajniach energy-club

blbec

ludia nestraste.. ja som sa len bozkavala s jednou holkou, a uz mam strach ze som to dostala.. boze pozorujem symptomy.. nieje to len o vsugerovani?

otazka

studujuci,ako toto vies? mas na taketo tvrdenia podklady? ved podobne sa clovek udrziava liekmi aj pri mnohych inych chorobach,a vsetky lieky su chemicke,toxicke,zatazuju organizmus a vlastne nicia,ci uz pomaly alebo rychejsie.ale to neznamena,ze teraz nik nebude liecit svoje chronicke ochorenia.

studujuci

di pekna pica ze si sa nechala od neho nakazit a teraz este s nim si.
Daj ho na sud ;)
Je mi ta luto aj ked nemozem vediet ako sa citis s tou hrozbou co bude nad tebou visiet do smrti...
TIez obcas nespavam s toho ze som nezamestnany... Je to zle.

studujuci

hiv pozitivni ludia sa mozu modlit
ci ich zabije liecba alebo virus
Pretoze tie lieky maju tolko neziaducih
ucinkov ze skor znicia telo ako hiv.
Liecba je vlastne skorsia smrt...
pretoze ak nezaberaju kombinacie likeov
a organizmus je nimi uz pretazeny a aj
"zniceny" hiv sa nemusi
ani mnozit s toho mnozstva
co v telicku je sa cely organizmus
rozpadne.
Neviem ci nie je lepsie zit
bez testov bez liekov...
a ak to pride rovno tie lieky pozrat naraz a zaspat cez jednu noc.
Smutne ale urcite sa to neda
porovnavat s samovrazdou, kedze uzivanie tych liekov je samovrazda ovela hnusnejsia.
alebo nejak tym smerom to myslim...
aj tak raz zomru, a dovtedy si len nicia organizmus a chodia psychologom na kecy ktore by sam ten psycholog ak by bol pozitivny od nikoho nepocuval....

kb

caute ludia. chcela by som sa opytat ako dlho vydrzi virus HIV v krvi, teda myslim ze dajme tomu ked krv uschne alebo sa dostane na vzduch ci to nezabije ten virus. diky.

neviem

Máte zdravotné problémy? Skúšali ste uz svetelnú terapiu BIOPTRON? Poradím Vám. Napíšte na kryon01@centrum.sk, poprípade mi nechajte svoj kontakt. Spojím sa s Vami.

kamencok

dakujem, poniektori sa mi ozvali... asi napisala nezrozumitelny prispevok...
ohlasili sa mi zdrvi ludia, dakujem vam, ale vy mi nepomozete, moj dotaznik je pre HIV pozitivne osoby ((, ale aj tak dakujem,
tak ak sa tu najde nejaka hiv pozitivna osobka, ktora by bola ochotna vyplnit môj dotaznik, ozvi sa ma prosim na kamencok@centum.sk