AIDS

Príspevok v téme: AIDS
Smutna:(((

Ahojte ludia..pred urcitym casom mi priatel povedal, ze v lete spaval s inou. To som myslela ze zomriem. Sme spolu viac ako dva roky..mam 17. po tej sprave mi ale povedal este horsiu vec, ze ho nakazila AIDS...dala som si spravit testy aj ja na jeho naliehanie, pozitivne. Som HIV pozitivna..ja a on sme sa dali spolu opat dokopy. nemam nikoho ineho. nedokazem ale zit s myslienkou, ze zomieram. prosim vas, pomozte mi...ak mate aj vy takyto problem, urcite sa ozvite..nenechajte ma v tom samu, rozmyslam, ze sa zabijem. Aj tak zomriem..:(((

mimi

Ďakujem Zuzka.Ta B.B. celkom vyhovuje. Ak mas neaky tel kontakt do tohto centra budem rada. Aky je postup ak budeme pozitívny?

xx

pre zuzanu: dakujem za uprimnosť. Ja som len zvedavý, lebo sa mi to stalo a zistil som, že ludia su velmi zlí.... pritom je to ochorenie ako akekolvek ine...A kto tu píše o zvieratch ze maju HIV? Pre Boha to odkial ste vobec zistili, ze ma pes AIDS ci HIV? A ani nemoze mat. HIV pes nemoze dostat vobec - pokila to nie je myš a nie pes :-)

zuzana

mimi jedno centrum na vysetrania AIDS je v Banskej Bystrici oproti staraj nemocnici.... neviem s kadial si, tak by som ti poradila kuknut do lefonnenho zoznamu... a to, ze mas vnutornu horucku, este nemusi nic znamnat... pravdepodobne vam urobia testy hned, ale bolo by fajn ich znovu opakovat po troch mesiacoch, lebo ak u vas neprebehla inkubacna doba, teda 3 az 6 mesiacov od mozneho nakazenia, tak by mohli byt nepravdivo negativne... a castor a dug... od zvierata sa neda HIV dostat.. je to cisto ludky virus... aj ked sa dlho predpokladalo, ze na cloveka bol preneseny z opic... priamy dôkaz o tom, ze by bol preneseny virus na ncloveka zo zvierata exte neexistuje.. je to jednoducho cisto ludska zalezitost...

mimi

včera som sa dozvedele od svojho partnera že ma pred 5 týždňami podviedol s babou ktorá mala viac partnerov. Priznal sa preto, lebo má vnútornú horúčku už asi dva týždne,bolia ho kĺby. Vraj má príznaky aké čital o AIDS. Chcem radu kde by sme sa môhli anonimne dať vyšetriť. Mam strach pretože vnútornú horúčku mám tiež. Mimi

zuzana

XX: o tom sa da tazko teoretizovat... jednoducho to musis zazit... ja kludne mozem povedat, ze v normalne... ale neviem ci by som v danej situaci nezlyhala a neurobila nejaky kix... a pravdepodobne, keby sa to mna tykalo, tak by som sa asi nepriznala, ze som HIV pozitv...

xx

No vidím, že sa tomu staviate ako by to ani neexistovalo a radšej sa strká hlava do piesku....viem si predstaviť ako by ste sa chovali k človeku, ktorý by sa vam priznal, že je HIV poz.