parazity

Príspevok v téme: parazity
Pia6

ja mam taku otazocku, mam parazity, uz som zacala proti nim bojovat, ale bojim sa ze ich vynicim len v creve. ked ma napriklad svrbia usi, znamena to ze ich mam aj tam rozlezene? ako sa ich zbavit v inych castiach tela ?
a este by som chcela vediet, ci ma vobec vyznam uzivat vitaminy a doplnky lebo si myslim,ze aj tak to vsetko parazity zjedia a organizmus z toho nic nema...
ma niekto z vas skusenost? mal niekto parazity a zbavil sa ich? ako? poradte prosim

Pupama

Pepa1984: Skrkavky mavaju steniatka. Vznikaju vacsinou z mlieka. Vyrad mlieko, mliecne vyrobky a jedz vela cesnaku, surovu mrkvu nastruhanu. To ich vypudi.

Parazit

Dobrý deň,
Prosím vás vedel by mi niekto poradid či je možné vyšetrenie na prítomnosť parazitu z krvi ?
Za odpoved vopred ďakujem .

Pepa1984

BJ_2 Prosím súrne potrebujem poradiť ohľadom parazitov . Boli nám zistené skrkavky, liečba vermoxom neúspešná akurát tak to máme už všetci . Lekári ma majú už za blázna .

SMA

takže, ak tomu správne rozumiem, napr. ráno nalačno tekvicové semienka cca 30g, vcelku, alebo lepšie pomleté? potom počkám koľko minút? dám si ananás a papáju trebárs(aby som do seba nedávala praziquantel nalačno), koľko toho je potrebné zjesť za deň napr.? za tým praziquantel s grepovou šťavou a teda dookola to isté, tak? Do toho mám objednaný domáci klystýr (čo by bolo dobré do ňho namiešať?) no a nejem mäso, sladkosti a pečivo, a tiež sa snažím nejesť celkovo živočísne veci, ale sem tam dám jogurt so slnečnícovými, alebo vajce, že niečo jesť musím, alebo suchár s maslom, cesnakom a kurkumou? a pijem len čistú vodu.a ešte som nasadila milgammu n a mám objednanú hlivu ustricovú...no a do toho ešte treba nejaký ten klinček, palinu...alebo to stačí takto na začiatok? poraď :) alebo nebude jedno vylučovať druhé a znižovať účinok? Inak zo mňa je už len tackajúca sa 31 ročná žena, ktorá doteraz navštevovala 15 ambulancií, od neurologie až po reumatologiu....a nikde nikto nevie, čo mi vlastne je...a nebyť toho, že mi čírou náhodou nájdu tie škrkavky a by som sa do toho neoprela sama, tak si myslím, že po čase by ma hádam aj zabili...ak by som mala chodiť do práce, tak tu už asi nie som...a ešte, že dobre, že našli, len pomôcť nevedia a ešte to aj zľahčujú...

BJ_2

SMA, budem mat teraz malo casu, ale zapisem si ten mail.

S lekarmi a parazitmi mam rovnake skusenosti, presne co pises. Tie vynimky hladat pre choreho je vycerpavajuce. Cital som tu aj viac podobnych tem.

Tie tekvicove ano aj ku liekom na parazity. Ale k tym liekom treba este vediet co a ako, praziquantel zapit grepovou stavou, a vermox aj albendazol treba zjest spolu s tukom, a nadrvit to na prasok (Alebo rozhryzt).

Hento nevyliecis 2 dnovou hladovou, je to na cele mesiace. Ale ak to nechas tak, znici ti to postupne telo aj psychiku, urcite bojuj.

Lekari sa budu smazit, neboj sa.

SMA

inak, nie som zlý človek, ale za tie svinstvá čo robia by som ich upálila najradšej...môj mail sandraborova@gmail.com, som teraz urobila, keďže nechcem veľmi zverejňovať...

SMA

jedná sa o škrkavku detskú, to mi vyšlo v labáku...je možné, že mám toho viac, len neviem o tom...v tele ich rozlezené už mám. A podľa príznakov už dobrých pár rokov. Len ono to začína naberať nejaké rýchle tempo. Skrátka, psychicky zvládam, ale fyzicky je to zlé. Lekárom neverím, smejú sa mi do očí, zľahčujú to, že o nič nejde....na to nemám slov...Skontaktovala som P. Pravdu v LM, čakám na lieky Praziquantel...teraz som mala hladovku 2 dni aj som pila šaraticu, dnes na tretí deň som už zobla ale málo...je mi trošku lepšie, ale nič moc...vyberiem tie lieky teda, aj k nim tie tekvicové semienka? Na tie lieky by som asi nemala hladovať, či? poraď...idem urobiť mail na gmail a píšem

BJ_2

Este jedna vec, musis nejako zistit, ci sa ti uz aj nerozliezli do tela.

Z tela ich bude problem dostat ovela vacsi. Na to treba aj albendazol. Alebo aj dlhsie hladovky a MMS. A posilnovat imunitu vsetkymi moznymi sposobmi. Plus doplnat B-cka , vitamin B12, vitamin C, atd...