parazity

Príspevok v téme: parazity
Pia6

ja mam taku otazocku, mam parazity, uz som zacala proti nim bojovat, ale bojim sa ze ich vynicim len v creve. ked ma napriklad svrbia usi, znamena to ze ich mam aj tam rozlezene? ako sa ich zbavit v inych castiach tela ?
a este by som chcela vediet, ci ma vobec vyznam uzivat vitaminy a doplnky lebo si myslim,ze aj tak to vsetko parazity zjedia a organizmus z toho nic nema...
ma niekto z vas skusenost? mal niekto parazity a zbavil sa ich? ako? poradte prosim

SMA

a ešte kúra jukl, absolútne neúčinná...aj vermox a ostatné bludy...naďalej serem škrkavky, nosím červy do labáku, keď to mám na papieri, tak už odrazu nie som simulant...ale aj tak mi nikto nevie pomôcť...

SMA

SadP mám pocit, že by si mi fakt vedel pomôcť. Máš nejaký mail, súkromnú poštu, kde by som ti mohla napísať? Už neviem, čo robiť, neviem, kto by mi vedel pomôcť. Nemám len pocit, ale aj potvrdených parazitov v labáku, čo horšie, nielenže ich cítim, ale aj vidím v kýbli...a lekári mi nevedia pomôcť...vermox a hotovo...a mne je už fakt nanič...nemyslím psychicky sa neopúšťam, ale fyzicky už to ide fakt z kopca....

SadP

sorry, zase mi zmazu prispevky, ale tak dobre, skusim:

Kup si knihu NaClo2 od Jima Humbla. Bude to nudne citanie, ale stoji to za to vediet.
Pozri forum UPramene, sekcia MMS. tam najdes odpovede, aj skusenosti uzivatelov. Je tam aj vystizna tema "vojna proti MMS".

Nepouzivaj to, dokym si to dobre nenastudujes, a nebudes vediet presne, ako to pouzit.

Mozes pozriet aj video Red Cross MMS na youtube

Pia6

sadP s dovolenim tu este raz skopirujem svoj prispevok....
15.06.2016 16:46:16
sadP uplne ta chapem, ze ta to prestava bavit ked ti tu mazu prispevky... je to fakt svinstvo!! ale moc ta prosim, este to nevzdavaj a pomoz mi!!! neviem inak na koho sa obratit a vidim, ze ty tomu rozumies...
prosim povedz mi este kde najdem to mms a ako to mam uzivat. dost sa toho bojim po tom, co som tu citala ze to je jed, ale tak ked hovoris ze to pomoze, tak idem do toho. kde to kupim a ako to mam davkovat?
a myslis, ze mi pomoze dat cesnak do usi? alebo ako na tie hnusoby v usiach? a ako si ti zistil, ze ich mas v peceni?
velmi velmi moc dakujem a prepac ze sa tolko vypytujem

SadP

mahatma - nanic.

Praziquntelu treba 25mg/kg, nie 3mg/kg. Neviem, ze by to malo nejak aktivovat imunitny system, o tom som nepocul. Je to proste likvidator parazitov, preto treba vacsiu davku.
www.curezone.org

albendazol 3 dni po sebe je nanic, naplno funguje az po 6 dnoch nepretrziteho uzivania, lebo parazity nezabija, len im blokuje metabolizmus, takze ich vyhladuvava. Preto ho treba brat az 14 dni po sebe ( v niektorych pripadoch sa berie az 28 dni po sebe).
www.curezone.org

ivermectin ma dobre, fakt sa berie 0,2mg/kg. Ale tiez ho treba pouzivat viac dni po sebe, 3 je tak minimum. A viac cyklov.
www.curezone.org

Slabe kury nepouzivaj... navyse ta oberie o peniaze, 50 eur, neviem koklo ti toho posle. Je tam len cena, ale nieje tam napisane, kolko presne ti toho posle.

Pia6

toto som teraz nasla www.mahatma.sk
je to ucinne?
inak este by bolo dobre vediet, coho sa treba vyvarovat pri uzivani tej kury, napriklad sa to moze byt s inymi doplnkami alebo alkoholom...??

bilinkar

Akým spôsobom treba použiť MMS aby pomohlo? Tuším mám rozlezené parazity po tele, mám bolesti na rôznych miestach a presúvajú sa.