parazity

Príspevok v téme: parazity
Pia6

ja mam taku otazocku, mam parazity, uz som zacala proti nim bojovat, ale bojim sa ze ich vynicim len v creve. ked ma napriklad svrbia usi, znamena to ze ich mam aj tam rozlezene? ako sa ich zbavit v inych castiach tela ?
a este by som chcela vediet, ci ma vobec vyznam uzivat vitaminy a doplnky lebo si myslim,ze aj tak to vsetko parazity zjedia a organizmus z toho nic nema...
ma niekto z vas skusenost? mal niekto parazity a zbavil sa ich? ako? poradte prosim

bilinkár

netereba: ako čítam diskusiu a články, zistujem že nič neviem, a rád sa niečo naučím, a budem to šíriť ďalej. O ricínovom oleji som kdesi čítal a mám z neho obavy.

netreba

SadP, nehľadaj za tým mazaním príspevkov žiadnu konšpiráciu, admini ho až vtedy zmažú, keď niekto z prihlásených ho nahlási, pretože považuje tvoj príspevok ako škodlivý, teda, že dotyčnému tvoje rady môžu aj ublížiť.
Bylinkár, odkiaľ máš informáciu, že ricínový olej škodí obličkám? Pri jeho príprave sa denaturujú bielkoviny, takže ricín v ňom škodiť nemôže.

bilinkar

SadP: Pozerám že sa vyznáš v parazitoch a liečbe. Mohol by si to napísať na nejaký blog? Alebo mi napíš na bilinkar@centrum.sk a ja ti to zverejním. Ďakujem za doterajšie informácie.

Pia6

sadP uplne ta chapem, ze ta to prestava bavit ked ti tu mazu prispevky... je to fakt svinstvo!! ale moc ta prosim, este to nevzdavaj a pomoz mi!!! neviem inak na koho sa obratit a vidim, ze ty tomu rozumies...
prosim povedz mi este kde najdem to mms a ako to mam uzivat. dost sa toho bojim po tom, co som tu citala ze to je jed, ale tak ked hovoris ze to pomoze, tak idem do toho. kde to kupim a ako to mam davkovat?
a myslis, ze mi pomoze dat cesnak do usi? alebo ako na tie hnusoby v usiach? a ako si ti zistil, ze ich mas v peceni?
velmi velmi moc dakujem a prepac ze sa tolko vypytujem

SadP

Pia, tie kury si takto naslepo nerob, kym o tom nevies. Ja som informacie ziskaval niekolko rokov, aj skusenosti.
Nazaciatku som si skor uskodil. Rozliezli sa mi po tele. Bez MMSka by som na ne nesiel, to ich rovno likviduje ako sa ti rozliezaju po tele.
Nevies kolko ich mas, ani co mas.
Ten vermox nevies kolko mas brat, ak beres malo, iba sa rozlezu, alebo ziskaju rezistenciu. Tie prirodne veci tiez ludia nevedia brat. Nevedia si zohnat ani dobru palinu, ani kvalitne klinceky. Ak sa beru stare, vyprchane nefunguje to. Oresak tiez nevedia ze musi byt zeleny, kupuju hnedy, ktory je zoxidovany a ovela menej ucinny. Potom ociernuju kuru ,ze nic sa nezmenilo, takze ziadne parazity nemali. Pritoch ich mali, len kura bola 10x menej ucinna, lebo vsetko mozne spackali.

Este k tomu ako ich zistis v tele... ak ich mas vela, tak to citis... naucis sa to citit. Ale to len vacsie, lebo tie sa zvyknu "sklbat" alebo tak vlnit... ked ich mas vela, citis to. Ale ked ich mas malo, tak vtedy nie. A takisto prvoky necitis to je jasne...

Podla mna treba tak ako sa pise v tom prispevku co som dal vyssie, pouzit MMS a viac protiparazitalnych veci naraz, a aj to, hlavne ak mas vacsiu dlhodobu infekciu, kedy mas uz po tele kolonie a cysty, tak to bude trvat na dlhsie ocistit to. Ze ides spravne vies podla toho, ze sa ti pomaly vracia zdravie a miznu vseliake chronicke ochorenia.

bilinkár

SadP: Cesnak sa používana odčervovanie psov. Koncetrovaný ho môžete mať natretý na hriankach, alebo ako pastu natretú na chlieb s maslom. MMS môže byť účinné, ale je to jed, takže opatrne.

bilinkár

netreba: Ricínový olej môže poškodiť ľadviny. Človek ktorý odporúča na liečenie jedy nie je liečiteľ ale šaman či čo. Poškodí zdravie.

SadP

Nojo, najme ze mne ich nevyhnala ani opakovana prirodna kura na klincekoch, a paline, cesnaku som jedol 3 struciky denne suroveho, a aj albendazol a praziquantel ich len preriedil. Pasomnicu niekedy nevie vyhnat ani niclosamid.
Az MMS v kombinacii s ostatnymi zabralo, rovnako ako sa spomina tu, ale i to bude na viac kur... mozno aj na rok, a aspon 4-5 kur.
vsak viz
www.healthsalon.org

Takze urcite ich vyzenie nejaky cesnak rozvareny v polievke... no jasne.

Ale oni mi tu odstranuju prispevky o ucinnosti MMS, takze neda sa radit ludom, pomaly ma to prestava bavit. Inkasuju na vas obrovske miliony, rovnako ako na malarii, a ludia umieraju, su stale chori, depresivni

Len tak dalej mankind... rovno do pekla sa blizime. Ucinne veci sa ututlavaju, ludia sa nechavaju chory, doktori posielaju s parazitmi rovno prec, ze vraj ludia parazity nemaju. A prispevky su mazane... len aby sa nahodou nic nezmenilo.

bilinkár

Všetci ľudia majú parazity, veľké aj mikroskopické, červy aj baktérie. Parazity majú ohromné možnosti nákazy a rozmnožovania. Lieky proti nim treba brať stále. Prírodné lieky môžete brať stále a sú súčasťou jedálnička zdravých ľudí. Umelé lieky z lekárne majú vedľajšie účinky a možno ich brať len krátko. Na laboratórne výsledky sa vykašlite.

Cesnak potlačue parazity a odstraňuje ťažké kovy. Stačí zjesť 1 strúčik cesnaku 1 - 2 krát za týždeň, napríklad ho dajte do polievky, placiek, šalátu. Parazity zabíja aj klinček, paprika, cibuľa, zázvor, mäta, materina dúška... Začlente ich do svojho jedálničku. Viac nájdete cez Google.