parazity

Príspevok v téme: parazity
Pia6

ja mam taku otazocku, mam parazity, uz som zacala proti nim bojovat, ale bojim sa ze ich vynicim len v creve. ked ma napriklad svrbia usi, znamena to ze ich mam aj tam rozlezene? ako sa ich zbavit v inych castiach tela ?
a este by som chcela vediet, ci ma vobec vyznam uzivat vitaminy a doplnky lebo si myslim,ze aj tak to vsetko parazity zjedia a organizmus z toho nic nema...
ma niekto z vas skusenost? mal niekto parazity a zbavil sa ich? ako? poradte prosim

Pia6

aj ja som to uz pocula, ze ich treba rano opit konakom... ale zas ten ricinovy olej je vlastne jed, to do seba nechcem davat. nestacil by vecer gutalax? ked si dam vecer gutalax a rano na lacno silnu slivovicu patdesiatku, tak by to pomohlo??

celebrita facebooková

Z domácich receptov vraj uhorky, mrkva, cesnak, tekvicové jadrá, orechy a cibuľa. Niekde som čítala, že sa treba ožrať jak sviňa, počkať takých 20 minút a potom si dať ricínový olej ako preháňadlo. Vraj ožrať sa preto, aby boli červy opité, lebo vtedy neujdú z tráviaceho systému do iných častí tela a keď nás potom preženie, tak sa hnačkovitou stolicou dostanú von z tela. :) :) :D:D:D:D:D ideme spať

klara343

V skole nam vraveli ze hlavne rano zvyknu byt nakladene vajicka v oblasti konecnika a ze sa rano odobera zlep..tj nieco ako na lepiacu pasku specialnu sa to z dabej oblasti odoberie a sleduje pod mikroskopom. Chod za svojou obvodnou lekarkou nech ti spravia potrebne mikrobiologicke vysetrenia. Uz sprievodna anemie vie narobit sarapatu tak necakaj.

artemisiaa

sup sup do lekarne a kup si palinovy caj je to ten naj caj na svete na parazity rakoviny a zamoreny organizmus!!! mne strasne pomohol