parazity

Príspevok v téme: parazity
Pia6

ja mam taku otazocku, mam parazity, uz som zacala proti nim bojovat, ale bojim sa ze ich vynicim len v creve. ked ma napriklad svrbia usi, znamena to ze ich mam aj tam rozlezene? ako sa ich zbavit v inych castiach tela ?
a este by som chcela vediet, ci ma vobec vyznam uzivat vitaminy a doplnky lebo si myslim,ze aj tak to vsetko parazity zjedia a organizmus z toho nic nema...
ma niekto z vas skusenost? mal niekto parazity a zbavil sa ich? ako? poradte prosim

BJ_2

Este v skratke co mozes robit:
Ak vies akeho mas parazity, mas velke plus.

Takze zozen si vermox na vlastnu past.

Zozen si kuru huldy clark. Najdi si o tom. Problem je, ze oresak si musis vyrobit sama, alebo zohnat z drclarkstore.eu. (je velmi drahy). Musi byt zeleny. Klinceky si namlel sama, musia byt cerstve.
Palinu od tetky na trhu. K tomu tie tekvicove. Nekupuj cinske v tescu. Treba z trhu, od pestovatelov -slovenske. Dobre su aj Marianna.

Bez tekvicovych nerob tu kuru, lebo sa ti mozu rozliezt. Ber to takto:
aspon tak 20-30 gramov nalacno pred prvou davkou (vynechaj ranajky). Potom hrst este s kazdou davkou klincekov (beru sa 3x denne). Neviem zistit, ci sa pri namacani nevyplavuje ten piperin, takze radsej by som ich nenamacal, aj ked, su takto stravitelnejsie.

Zozen si aj MSM. V praskovej forme.

Dalej - surovy ananas a papaju. Tato kombinacia ich postupne znici minimalne z creva. Ten surovy ananas sa musis naucit jest tak, aby ti nerozozral usta. Lebo ho bude treba jest casto.

BJ_2

Ak mozes, daj mi nejaky kontakt. Ja zgrupujem ludi, co maju problem s parazitmi, mozno to casom dokazeme, ked nas bude dost, ze tie testy co pouzivaju su neucinne. Uz poznam aj par ludi, co doplatili skoro zivotom na toto. Rovnake svinstvo je HIV a borelioza. Tam klamu tiez.

Momentalne nemam na to cas, ale v buducnosti by som chcel nieco ohladom tohto riesit. Bude sa to casom zhorsovat, kedze parazitov bude stale viac, ked sa nenicia, oni sa namnozia a rovno ich schytavaju aj deti z tehotnych matiek. Cize, casom to musi prasknut, dalsich 10-20-30 rokov, budu ludia uz tak chronicky chori od zaciatku, ze sa to nebude dat ututlavat. Ak sem nechces uviest kontakt, urob si temporary mail, kde si len mozeme vymenit kontakty. Zatial nemam cas, viac pisat, ani nic. Ani organizovat forum, facebook page, nic. Keby take nieco zorganizoval niekto iny, ale zatial o takom nic neviem.

BJ_2

SMA - z mojej skusenosti, tie testy su robene tak, aby vychadzali pozitivne len malokedy. Teda, je to ako ked si hodis kockou.

Viem to podla toho, ze neraz sa beru aj 3 vzorky stolice, a najdu sa len v jednej. Neraz treba urobit aj 10x testov z roznych casti stolice, aby sa nasla iba raz. A to clovek cely cas parazity mal. Jasne, ze ked ta otestuju znovu, nemusi ti to najst, dokonca je to malo pravdepodobne, a to aj keby tam ostali. Opat by sa museli hladat napriklad 10x. To ale lekari neurobia. Takto, hnusacky, prehlasia cloveka s parazitmi za zdraveho, aj ked, vobec nieje iste, ci ta kura zahrala alebo nie. Je to hnusny biznis, ver mi. A najhnusnejsia vec, je toto s parazitmi co nam urobili.
Neboj, casom sa to prevali, neda sa to ututlavat donekonecna. Oni tvrdohlavo zatlkaju, ze je to tak, ze ludia parazity maju. Su na to skoleni.

Zatial neviem co s tym, lebo neexistuje ziaden dokaz, ako ich spolahlivo najst. Trebalo by zabit a rozpitvat cloveka. Nezobrazi ich ani ziaden sken, RTG, CT, MR, nic. Iba ojedinele tam nieco vidiet. Na MRI by trebalo pouzit inu kontranstnu latku, aby boli vidiet dobre parazity, to oni nikdy neurobia. Lebo ich tam ani nehladaju, ani nechcu najst.

SMA

a albendazol neviem, čo je...ja vôbec netuším, kde zohnať účinné lieky...a si myslím, že to mám už dlhé roky, ale viem o tom len 3 mesiace, myslela som, že zoberiem vermox a všetko bude vpohode, ale zisťujem, že to takto nefunguje...žiaľ...tak som v tejto téme nováčik...zajtra píšem, čo na infekčnom...ale oni fakt klamú ľudí!

SMA

www.jukl.sk a áno, mám ich oficiálne na papieri z labáku - škrkavka ľudská...problém je, že nejako sa im na túto tému nechce komunikovať, nepočúvajú, čo im hovorím, vždy len svoje...

SMA

mám pocit, že lekári klamú..keď mi to zistili cca 3 mesiace dozadu, vybrala som vermox 7 dní, preležala som týždeň s migrénami...potom sa mi uľavilo na týždeň a všetko to bolo späť...ale na kontrolných vzorkách nič nenašli...že som vraj zdravá...ale včera som povyberala červy, doniesla som ich dnes na infekčné, že urobia rozbor a zajtra zaujmú stanovisko...že vraj červy sa nerozliezajú, že mám menej čítať nett a že som sa jednoducho znovu nakazila...vysmiali ma, keď som im povedala, že si myslím, že mi vermox jenoducho pomohol len na týždeň...neviem, čo presne znamená, či ich mám rozlezené v tele...ja si myslím, že áno, lebo po 1. navštevujem vyše 15 rokov gastro, neurologiu, imunoalergo, gynekologia a ....a dokopy nikde mi nič vážne nie je...tak čo mi potom je???? a po 2. ak mám červy cca 15 rokov, tak ich mám určite už všade...psychicky som vpohode, nepodlieham panike, ale ani to nezľahčujem, pretože už nie som schopná normálne žiť...som SZČO...ak by som mala chodiť do práce, kde by som nemala čas na odpočinok, tak už tu asi nie som a btw. zaujímavé je, že dvaja infektologovia v dvoch rôznych mestách si totálne protirečia...no a na záver, vermox som brala pred cca 3 mesiacmi a áno cítim sa omnoho horšie

BJ_2

Po novom dali uz aj testy na predpis, teda nemozes si sam zaplatit testy, ako pred par rokmi. STalo to len par eur. Lekar ta ale na testy takmer nikdy neposle. Som si isty, ze cielene rozsiruju parazity na ludi. Generuje im to najvyssi zisk, a prebieha to skryto.

Este jedna vec, najdi si MMS. Najdi si najnovsie CDS2, aktivacia hydrogensiranom sodnym. Urob si roztok cisteho oxidu chloriciteho. Zabera to aj na parazity v tele. Pri vacsom napadnuti parazitmi to byva zachrana, aspon ich to trochu zredukuje. Na nete boli aj clanky jednej tety, co sa MMSkom zachranila, ale uz to stiahli. Bolo to tam niekolko rokov. Neviem co sa stalo. Nakoniec musela pouzivat kombinaciu MMS, klystirov MMS a antihelmetika, vsetko dokopy, a niekolko rokov, aby sa zachranila. Mala tam aj fotky, nevedela vyliezt z postele vyzerala otrasne. Posledne fotky mala uz zdrave, vyzerala dobre. Lekari jej vobec nepomohli, tak ako vzdy s parazitmi.

Este jedna vec, pri pouzivani vacsieho mnozstva vermoxu musis pouzivat tekvicove semienka alebo piperazin (ktory takisto stiahli, uz sa neda oficialne zohnat, jedine nacierno, pritom islo o jednu z najlepsich veci proti parazitom), ktory ich paralyzuje, inak hrozi ZE SA TI ROZLEZU DO TELA, ked ich mas v creve vela. Je to aj na wikipedii, pri vermoxe uvedene. Treba ich paralyzovat, predcim beres vermox alebo akekolvek likvidatori, prirodne kury. Vela krat sa ludom pohorsilo, ale to preto, ze sa im rozliezli do tela a napachali este vacsie skody, nez ked boli v creve.

BJ_2

Este nieco, mas ich aj v tele? (teda citis ich?) Ci iba v crevach.

Pokial su aj v tele, tam vermox nezabera. Treba minimalne albendazol.
Vermoxu zvyknu lekari predpisovat malo. Je to cielene robene, aby mali ludia parazity, treba ist kompletne mimo lekarov. Nielenze stiahli vsetky ucinne antihelmetika, ale predpisuju male mnozstva (neraz aj 10 nasobne a mensie davky, ktorymi sa liecilo v afrike ked antihelmetika uspesne zacali pouzivat).

BJ_2

SMA to ma zaujima- a vysledky ti vysli ake? Nasli ti ich aspon raz?
Teda oficialne potvrdili?

Jukl neviem co je, das link?

Kolonoskopiu ti robili (nasli ich na kamere)?

Vermoxu si kolko bral.

Albendazol si skusal?