Inteligence a IQ

Príspevok v téme: Inteligence a IQ
Dick

Dělali jste někdy nějaké testy IQ přímo u psychologa, nebo jen na internetu.A jak velký rozdíl je mezi nimi?Poprvé jsem si jeden zkoušel dělat před více léty když mi bylo 17let, měl jsem IQ 97,bylo to z knihy nějakého, tuším německého psychologa.Jaká je to podle vás hodnota?Po více letech jsem si je poprvé zkoušel udělat i na internetu-já vím jsou možná nepřesné, ale byli to různé matice, číselné řady, písmena, symboly atd.Vyzkoušel jsem jich hodně, první výsledky byli IQ 95-108, později jsem u některých dosahoval i více až 130(140)-uváďet ještě vyšší hodnoty už asi nemá smysl, protože to jsou určitě nepřesné testy a ty hodnoty jsou nadsazené.Otázka tedy je kolik bych asi měl u psycholožky, pokud by mě testovala, asi mezi IQ 90-105, to si myslím já, ale nevím to.Máte s tím někdo zkušenosti?
Měří testy IQ skutečně inteligenci?Kolik potřebujete na studium Vš, maturitu jsem zvládnul.Mě samozřejmě znalost toho čísla neovlivní, ale může ukázat některé slabiny.Díky za odpovědi.

Iiiii

Žijeme v tzv. duálnom svete, v ktorom nemožno byť vždy len dobrým, za každú cenu, to je ideál, ale v tomto svete sa to nedá len tak ľahko zrealizovať. Niekedy treba povedať aj NIE, dosť a tak ďalej. Toto chcem, toto nechcem. Od toho treba začať.

Iiiii

A čo sa týka tých ftipov, tak ich viem teda dosť, ale beriem ohľad. To keby ste čítali a tomu aj rozumeli, tak by ste z tej zlosti asi zošaleli, poniektorí. Práve v tom je pointa ftipu, že je niekto ukrivdený, aby som to definoval presne, ale je ukrivdený len akože, nie v skutočnosti. V tom spočíva zmysel pre humor. O tom je celé umenie. O emóciách, nie o slovách a o urážkach.
Táto pieseň je definíciou lásky, humoru a umenia. Najkrajšia pieseň na svete, ktorú venujem všetkým ľuďom dobrej mysle.
www.youtube.com
P.S. Treba si pomáhať.

MobyDick

Iiiii, moje narážka byla hlavně na suchost západoevropanů, ještě že alespoň existují ty jižní národy Italové a Španělé, ti se doufám tak snadno nedají pohltit tím nesmyslem.

Ne opravdu cítím, že někde v Nizozemí, Francii, Belgii apod, by mi nikdo v ničem nepomohl, tam snad ani cit neexistuje, vždy jsou výjimky. Nikdo se o nikoho nezajímá, všichni se bojí, a budou se bát. Pokud se to podaří udělat i zde, je konec, už tak v zemi ve které žiji, jsou veškeré vztahy pošramoceny. Ano, ani já o nikoho nestojím, ale jsou chvíle, kdy snad ještě dokážu zasáhnout, tam už bych to nečekal.

Ale důležité je, že jim lidé z bývalých post komunistických zemí dělají práci, na kterou by ani nesáhli. Je čas, aby se to změnilo, trochu hrdosti.

I zde jsou osoby které žijí v zahraničí, a mohly by vyprávět.

Je to i o té inteligenci a trochu si vážit sám sebe, aby nás neměli za hlupáky.

Iiiii

Mne to niekedy príde ako v stredoveku. Ľudia si mysleli, že sa Slnko točí okolo Zeme a je to presne naopak. Ale je tu aspoň nádej, že sa na všetko pomaly, ale isto príde. Len treba trochu viac trpezlivosti.
Označiť niečo za zlé len na základe vlastného pocitu, je dosť vlažné. Iné je keď vieš, iné keď nie.

Iiiii

To je pravda, že veľa ľudí je takých, že sa už ani nedokážu zasmiať. Smiech je moja forma trollovania:-)
Ja som výsledkom tohto multikulturalizmu. Proste Mischung jak sa patrí, ale čo teraz s tým? Teraz mám zase plakať, či ako? Celý život preplačem, lebo je to nejako na p.d? Tak to teda nie!
A či sa nudím? Kedy ako? Niekedy viac, niekedy menej, v závislosti od aktivít, ktoré vykonávam:-) A čo koho do toho?
To, čo robím, má pre mňa osobne väčší význam, než to, čo by som mal robiť podľa iných.

MobyDick

Iiiii, mě spíše trochu překvapují ti suchaři na ulicích, kteří se tomu ani neumějí zařechtat, v jejich "multikulturním ráji."

Cítím tam mrtvolnost, a přitom jsem chtěl odjet do ciziny, ano odjedu, ale nevím ještě kdy, a hlavně kde.

Nizozemí, lidé nic moc, jak říkám germánský chlad.

Iiiii

Ďakujem za tip.
Toto je probably najobľúbenejšia pesnička toho zeleného trolla:-)
The tide is high:-)
www.youtube.com
Poprosím o ban.

Najčítanejšie články