Najlepší bio makeup?

nadka38

Mnoho ludi si mysli, ze bio, ze prirodna kozmetika je len nejaky vystrelok tejto doby... Avsak mnoho zien si neuvedomuje co vlastne si dennodenne na tvar dava a co vsetko to obsahuje... Mozno keby sme vedeli, co vsetky v roznym makeupoch je, tak radsej budeme chodit nenamalovane ;)

Mirrrka

Bio kozmetika znamena, ze je zlozena z prirodnych zloziek vypestovanych v bio kvalite.
Dolezite je, ze hlavne neobsahuje parabeny, tazke kovy... Vsetky tielo latky prenikaju cez pokozku do tela a mozu sposobovat tazke ochorenia. Nie je dolezite len aby sme boli pekne, ale aj zdrave!

norikka

Baby ked toto citam tak vlastne ani neviem co si mam predstavit. Co mate na mysli bio kozmetikou? Prirodnou kozmetikou? Makeupom? Ta kozmetika by mala byt akoze uplne bez akejkolvek chemie, ktora by mohla nejako poskodit alebo vysusovat pokozku alebo nieco take? Neviem ci tomu spravne rozumiem

Martinka229

baby dakujem za ohlasy je to zvlastny pocit som rada ze mi rozumiete lebo obcas uz mam pocit ze som blazon ked sa neviem naucit na zivot bez makeupu :) tak po pravde som to zlozenie nejako zatial neriesila ked som si kupovala makeup tak skor som dbala na to aby som mala spravny odtien to bolo pre mna prioritou a nie dake zlozenie co asi bola tiez chyba :(

Mirrrka

Dievčatá, odporúčam bio kozmetiku Couleur Caramel. Majú make-up na rôzne typy pleti. Na normálny až mastný t.p. odporúčam minerálny púder, ktorý má dobrú kryciu schopnosť a zároveň pod ním môže pokožka volne dýchať. Čiže sa pokožka nezanáša. Pre správny výber farby odporúčam navštíviť predajňu :)

Aurina

@Dan_ia - lenže to nie je len o zložení, ale aj o type pleti nie? Predsa len nie na každú pleť je vhodný rovnaký make up, aj podľa toho by sme sa mali orientovať alebo sa nebodaj mýlim?

Dan_ia

@Martinka229 To ti rozumiem. Ked si uz nejaky ten cas navyknuta na to, ze sa malujes, ze denne pouzivas makeup tak teraz je to pre teba zvlastny pocit. Ale je dobre, ze si prestala ho pouzivat aspon vidis, kde zrejme bol problem. Pri makeupe, ale aj vseobecne pri kozmetike je podla mna podstatne sa pozerat na zlozenie! ;)

Martinka229

baby riesim podobny problem posledne mesiace ma neustale nejake problemy s pletou prestala som uplne pouzivat makeup a vyzera to ze trosku tie problemiky ustupili ibaze mojim velkym problemom je ze ked mam chodit bez makeupu tak sa citim tak naho alebo akoby som to povedala :) no necitim sa vo svojej kozi necitim sa krasna a pritazliva preto som premyslala ze mozno by bolo vhodne keby som sa poobzerala po nejakom inom make upe ktory by mohol moj problem vyriesit len neviem ci vlastne vobec existuje ozaj bio makeup :)